Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Készítettem egy weblapot...

C02adaniel kérdése:

Készítettem egy weblapot menüvel, aminek a tartalma átgördül a cím felett. Ha pedig átméretezem a böngészőt az elemek egymás felé csúsznak. Hogyan lehet megoldani, hogy a fejléc mindig felül legyen, és a tartalom fix helyen maradjon?

Figyelt kérdés
A weblap címe: [link]

2015. márc. 9. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Használj Bootstrapet.

getbootstrap.com

2015. márc. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Bootstrap is hasznos, de nem árt, ha a sima CSS-el is tisztában vagy. A sok position: fixed a baj, mert ez MINDIG a beállított sarokhoz képest pozicionál. Egymáshoz képest rakosgasd a div-eket (position nélkül abszolút megoldható), állíts be nekik szélességeket (mert most azok sincsenek), a menüt balra, az egész tartalmat igazítsd jobbra.
2015. márc. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
átírtam: position: absolute-ra, de még így is egymás felé csúszik a szöveg. Ezt hogyan lehetne kijavítani?
2015. márc. 9. 22:33
 4/7 SimkoL ***** válasza:

Volt egy kis időm, ezt nézd meg: [link]

Három sor JS van a képváltáshoz.

2015. márc. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az oldal az jó, de én direkt használok php-t, mert az összes adatot egyetlen XML fájlban tárolok, és ezért nem kell külön fájlokat létrehozni csak php script-eket egyetlen index.php-ben.
2015. márc. 11. 23:36
 6/7 SimkoL ***** válasza:
A css-t file-t nézd, abban van a 'lényeg' :)
2015. márc. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 SimkoL ***** válasza:
Itt van [link] 'szinesen', hogy jobban lásd az elrendezést.
2015. márc. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!