Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek érdemes ilyenbe...

Szerintetek érdemes ilyenbe belekezdeni?

Figyelt kérdés

szóval nagyon megtetszett a hálózatépités.azon gondolkodtam mi lenne haígy hobbiból csinálnák egy ilyet h "lanparty szervezést vállalok" elég olcsón vállalnák lanparty szervezést mondjuk ha valaki szervez egy lanpartyt és nincs hozzá megfelelő eszköze akkor én kisegíteném vele kis pénzért pl 24 emberből álló lanpartyt rendeznek és nincs hozzá megfelelő eszközük akkor én jövök és elvállalom nekik össze is rakom be is állítom és játszhatnak de a helszínt nem én biztosítanám!!


szerintetek érdemes?



#internet #lan-party #lan-d-link-tő-link.cisco
2013. okt. 21. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Nincs olyan ember aki ezért fizetne.

Szerinted nyugdíjasok lan partyznak akik nem tudnak egy modemet összekötni meg pár gépet? Ugyanmár.

2013. okt. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem gondolom h nuygdíjasok játszanának hanem nagyobb lanapartyt!! akkor meg ingyen hobbiból
2013. okt. 21. 14:23
 3/9 anonim ***** válasza:
#1 +1
2013. okt. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
De miért utaznál akkor azért el egy másik városba, hogy összerakj egy routert? Még mindig nem értem.
2013. okt. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nem azértt mennék egy városba h összerakjak egy routert.


hanem h jó minőségben történjen és gond nélkül menjen a lanparty és am se mennék naon máshova budapest 30 km belül mennék max ennyi szerintem fain kis ötlet! de ezt csak akkor vállalnám ha nagyon sok emberr akar lanpartyni! és közbe ha vmi hiba történik gyorsan kijavítom h tudjanak közbe folyamatosan játszaniés legalább hálózati cuccokra ne kelljen költeniük

2013. okt. 21. 14:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Bármely ingyenes VPN programmal tolhatnak lanpartyt akik erre vágynak.
2013. okt. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 imakandi ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy lenne rá kereslet, a mai játékoknál már rengetegszer nincs is lan lehetőség (ugye warez). Ha meg van, akkor nehezen tudom elképzelni, hogy összejön ugye egy nagyobb társaság, hogy senki nincs aki értene hozzá. Persze mivel ez csak az egyéni véleményem és nem valami piackutatáson alapszik, így lehet hogy tévedek, végül is ha érdekel akkor az nem kerül semmibe, ha feladsz pár hirdetést és teszel egy próbát.
2013. okt. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 pinkpancser ***** válasza:
És az eszközök megvannak hozzá? Mert ha tényleg jó cuccokat akarsz akkor az ugye nem olcsó, gagyit meg porosodó alkatrészekből is összeraknak azok akik lanpartyt akarnak.
2013. okt. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
persze h van cisco.linksys,tp-link,d-link-netgear
2013. okt. 21. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!