Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Joomla sablon átalakítása?

Joomla sablon átalakítása?

Figyelt kérdés
Joomlások! Hogy szoktatok alakítani a sablonon? Régebben használtam, és úgy hogy betettem DW be és a CSS-en változtattam, de nem valami bonyolult szinten. Nincs olyan téma, ami egyfajta blank szakaszokból áll és szabadon alakíthatom? Az a bajom ezzel, hogy nem ad nagyon szabadkezet, de a nulláról nem akarom csinálni. Egyfajta váz lenne jó. Aki tapasztalt benne hogy szokta csinálni?

2015. ápr. 16. 13:06
 1/2 Argloss ***** válasza:

Ha hozzáférsz a fájlokhoz, akkor csak a tudás hiánya köti meg a kezedet. Egy sima jegyzettömbbel is könnyedén módosítható a sablon.


Segédlet:

[link]


Keresési javaslat üres témához:

[link]

2015. ápr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 b4r4thg ***** válasza:

Talán a legjobb kombó egy notepad++ hozzá meg egy chrome.

Crome-ban jobb gomb + elem megtekintésével bele tudsz nyúlni a css-be, meg tudod nézni, hogy jó-e amit kitaláltál. Ha igen, akkor notepad++-al el tudod menteni, akár mingyárt ftp-n át.

2015. ápr. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!