Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Magyarországon jelenleg...

Magyarországon jelenleg ki/kik a legjobb a webdesign cégek?

Figyelt kérdés

2015. máj. 5. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

jelen :-D

Én már akkor is a mostani letisztult külsejű weboldalakat csináltam, mikor a 3D -s elemek volt a divat.

(nem tudtam már akkor se 3D -be rajzolni) :-D

2015. máj. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Olyan érdekel, akinek van weboldala is, referenciái, és nem csak magáról állítja, hogy jó :)
2015. máj. 5. 15:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Van weboldalam, és refereciáim is.
2015. máj. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
rendben
2015. máj. 5. 17:42
 5/9 Drone007 ***** válasza:

Tibike, te mióta vagy cég?


Kedves kérdező, javaslom a google "webfejlesztő cégek" kulcsszavait. Az első oldal találatait nézd át. Tudom azt szeretnéd, ha valaki elmondaná, kik a legjobbak, de a "weboldal" mint termék nem olyan mint a rozskenyér, amiből hetente többször is veszek, így elég nehéz összehasonlítani több céget is személyes tapasztalatok alapján.

A fenti céges oldalakat nézd át referenciák után kutakodva. Az oldalakon lévő véleményeket hagyd figyelmen kívül nyugodtan, olyat úgysem tesz ki senki, hogy "hú de elk***ták a weboldlamat, nem ajánlom őket"...

Ha konkrét elképzelésed van, kérj ajánlatot több helyről, akinek a munkája tetszik.

2015. máj. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

(2002 -óta működő webfejlesztő cégnél vagyok mint fejlesztő, szóval én magam nem, de ahol dolgozom az igen.

Amúgy van grafikusunk is, de ő boldogul a 3D -s elemekkel.)

2015. máj. 6. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én óvakodnék olyan cégtől, ahol a fejlesztő "rajzol". :D

De google, vagy facebookon is kérhetsz ajánlatot, nagyon sok webes csoport van, magyarból is, külföldiből is.

2015. máj. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 b4r4thg ***** válasza:
fps.hu
2015. máj. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jah, fps... 74 likeolóval, akiből 39 saját alkalmazott. :D Az egyik marketingesük meg valami fájdalmasan irritáló, ostoba kis rongycafat. A kolbi gyereknek viszont vannak néha értelmes cikkei. Kivéve amikor hülyeséget ír.
2015. máj. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!