Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miben kéne változtatnom a...

Miben kéne változtatnom a blogomon?

Figyelt kérdés

Nem kérem azt, hogy ömlengjetek arról ami nem tetszik, csak őszinte véleményeteket várom! ^^ Persze megkérlek benneteket, hogy próbáljatok kulturáltan és emberien fogalmazni. :) Főleg építő kritikákat várok, és előre is köszönöm!


[link] ( A linkben direkt van ,,hiba" :D )



2015. máj. 18. 21:16
1 2
 11/13 Argloss ***** válasza:

A bejegyzés idejére és címére raknék egy durva text-shadow-t, mert most nem annyira jól olvasható. A címes dolog az aloldalaknál kellemetlen, amikor nem a fekete részen van a cím.

A fekete átlátszó hátteret én a helyedben css-ben adnám meg rgba-ban a post-body-ra. Így nem lenne fura, hogy a cím néha fekete hátterű, néha nem. Persze emiatt kellene a durva text-shadow, hogy a világosabb háttérrészeken is olvasható legyen a dátum meg a cím.

A beszélgetés résznél az overflow-ot hidden-re állítanám, hogy ne legyen kétszeres görgetősáv.

A hozzászólások rész-t is befeketíteném. A fehér nagyon elüt a mostani design-tól.


Szerintem szuper lenne, ha a legend of fantasy rész kattintható lenne az oldal tetején.

A lusta embereket szerintem boldoggá tudnád tenni egy oldal tetejére nyilacskával.

2015. jún. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kielégítő választ, amint géphez jutok kijavítom őket. Most, hogy felhívtad a figyelmem ezekre, nekem is feltűntek a hibák, és így megvilágosodás szerűen döbbentem rá!

Még egyszer köszi! :3

2015. jún. 3. 20:04
 13/13 anonim ***** válasza:

Az Üdvözlő! után felesleges a felkiáltójel, illetve alapvetően érdemes alkalmazni a helyesírás szabályait:) ez csak részletkérdés, de az igényességhez hozzá tartozik.

Segítség: helyesiras.hu

2015. júl. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!