Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy kell szép és izgalmas...

Yuki3 kérdése:

Hogy kell szép és izgalmas neveldét csinálni a G-portálon?

Figyelt kérdés
Mindenit megkérek, hogy ne kommentáljon! Pl. álom világban élsz, idióta vagy stb. A programozás meghaladná a jelenlegi képességeimet, mert kiskorú vagyok. Csak a G-portalt tudom használni.

#G-Portál #Hogy kell neveldét csinálni a G-portalra #G-portál neveldék #Nevelde G-portál
2015. máj. 22. 14:24
1 2
 1/13 Tengor ***** válasza:
79%

Ha nem kommentálunk, akkor hogy írunk ide?

Kezdj el tanulni (nem kell hozzá nagykorúnak lenni): HTML, CSS, JS, PHP, MySQL. Mire a "végére" érsz, már menni fog a nevelde gyártás.

2015. máj. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én g-portalra szeretnék. És úgy gondoltam, hogy milyen trükköt alkalmazhatnék a jó neveldéhez? G-portálon!
2015. máj. 22. 14:36
 3/13 Tengor ***** válasza:

Az ötlet megvan már? Mennyire dolgoztad ki? Kb mennyi ideig lehet vele játszani ha valaki folyamatosan játszik vagy ha csak 1-2 órát játszik naponta?

Grafikai tervek vannak már?

2015. máj. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"A programozás meghaladná a jelenlegi képességeimet, mert kiskorú vagyok."

hát én ezt nem értem

2015. máj. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát egy ilyen macska nevelde lenne és szerintem hétköznap 1-2 órát hétvégén meg folyamatosan lehetne, a grafikán még annyira nem gondolkodtam, de szerintem majd valami css kóddal megoldom. Bár bb. valami hasonlót szeretnék mint ez az oldal: adn.gportal.hu
2015. máj. 22. 14:47
 6/13 Tengor ***** válasza:
Hinnye, ez már nevelde (ide jönne, hogy bezzeg az én időmben)? Hát ilyent tényleg össze lehet tákolni a Gportálon is.
2015. máj. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
3.válaszoló. Nincs programozói ismeretem és nem is lehetne mert az ilyen internetes képzésekből egy kukkot sem értek, mert felnőtt nyelven íródott. És egyetemre meg ilyen helyekre nem vesznek fel!
2015. máj. 22. 14:50
 8/13 Tengor ***** válasza:
Vannak kezdőknek szóló cikkek is a neten, sőt! Gyerekeknek is írnak oktató cuccokat. Keresgélj csak!
2015. máj. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És Tengor tudsz segíteni? Hogy ilyen szép legyen?
2015. máj. 22. 14:55
 10/13 Tengor ***** válasza:
Nem. Nem vagyok grafikus.
2015. máj. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!