Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy kell szép és izgalmas...

Yuki3 kérdése:

Hogy kell szép és izgalmas neveldét csinálni a G-portálon?

Figyelt kérdés
Mindenit megkérek, hogy ne kommentáljon! Pl. álom világban élsz, idióta vagy stb. A programozás meghaladná a jelenlegi képességeimet, mert kiskorú vagyok. Csak a G-portalt tudom használni.

#G-Portál #Hogy kell neveldét csinálni a G-portalra #G-portál neveldék #Nevelde G-portál
2015. máj. 22. 14:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ok, azért köszi
2015. máj. 22. 15:03
 12/13 anonim ***** válasza:

"az ilyen internetes képzésekből egy kukkot sem értek, mert felnőtt nyelven íródott"


Ez mit jelent? Érdekes módon én 12 évesen is megtanultam valahogy programozni, pedig nem voltam akkor még felnőtt.

2015. máj. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Most komolyan... Nem egyszerűbb lenne, ha írnál az ADN teamnek, hogy magyarázza el az oldal trükkjeit? Mivel kevesen néznek fel rá, ezért gondolom örömmel segítenek..de fogd meg nyugodtan a bonyolultabb végét. Nem tilos.
2015. jún. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!