Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mennyi időbe telhet megtanulni...

Mennyi időbe telhet megtanulni weboldalt késziteni, hogy egy szép kreatív vállalat weboldalt is meg tudjak csinálni van némi alap html, css, php tudásom, csináltam már egy két alap weboldalt és programozni is tudok kezdő szinten?

Figyelt kérdés
2015. jún. 2. 21:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Ráadásul ahhoz, hogy szép és kreatív weblapokat rakj össze, nem elég a kódokat tudni. Kell hozzá érzék is, és kreativitás is. Plusz a webdesign trendeket is tudni kell. Nem véletlen trendek, hanem azért mert ez az, ami a legtöbb embernek tetszik.

Egy ronda weblapot ritkán élvezetes olvasni. Max akkor, ha nagyon érdekes a tartalom. Egy céges honlap meg gagyi hatást kelt, ami kevesebb ügyfélhez is vezethet.

2015. jún. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
A Flasht nagyon gyorsan felejtsd el.
2015. jún. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Jó elfelejtem a flasht amúgy kreativitásból nincs hiány.
2015. jún. 3. 16:36
 14/22 anonim ***** válasza:

11-es vagyok.

Kifelejtettem egy szót:

Egy _ronda_ céges honlap meg gagyi hatást kelt...

2015. jún. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Ha nem sikerül elég jót csinálom akkor megfizetek egy szakembert.
2015. jún. 3. 18:54
 16/22 anonim ***** válasza:

Kezdj el joomlát tanulni, megéri. Esetleg ha nem riadsz vissza a komplexitástól, akkor Drupalt.

Viszont ha csak ez az egy projekt lessz és nem ebből akarsz megélni, akkor inkább fizess ki egy szakembert.

2015. jún. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

majdnem elfelejtettem válaszolni:

Ha napi szinten foglalkozol vele, néhány hét alatt elég jól bele lehet jönni

2015. jún. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Na most a Joomla meg a Drupal nem nyelv, hanem komplett CMS. Amit php-ben írtak meg előre. Ezen nincs mit tanulni programozói szinten. Amit kell tudnod, ha nagyot akarsz alkotni, az maga a php, html, java.
2015. jún. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
#18 Szerintem Javascript-et akart mondani, nem Java-t.
2015. jún. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Ja szerintem is az lett volna, nem akarok bankrendszert csinálni meg elég sok idő lenne mire java eet megtanulnám. Nem akarok olyan nagy dolgot csak egy letisztult weboldalt pár kisebb animációval, meg egy blogot egy hírlevelével ami már kész van.
2015. jún. 3. 23:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!