Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kitől szoktatok rendelni ebay-on?

Kitől szoktatok rendelni ebay-on?

Figyelt kérdés
Megbízható felhasználókra lennék kíváncsi, akiktől érdemes rendelni és megbízhatóak :) Főként ruhákat, kiegészítőket szeretnék vásárolni :) Előre is köszönöm!

2013. febr. 18. 00:10
 1/2 anonim válasza:
megtudod nézni mindegyik eladónál, hogy hány %-os pozitív visszajelzést kapott. (feedback) Olyantól reendelj, akinéll ez 90-100%. Eladó nevet ne kérj, mert több tízezer van :D jobb ha így nézel utána. Én szoktam reendelni, és mindent megkapook.
2013. febr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tobb 10ezer?


2008-ban 1.3 MILLIO regisztralt elado volt az eBayen, ez azota szerintem csak novekedett.


Ne elado alapjan keress valamit, hanem termek alapjan!


Tobb elado is arulja ugyanazt a termeket, en mindig eloszor ar alapjan, majd % alapjan valasztok eladot. 98%alattit meg se nezem!


Raadasul akitol en rendelek, az lehet hogy semmi olyat nem arul ami neked tettszik, szoval ez egy bena kerdes, mar bocsi.


Ez olyan mintha szin alapjan valasztanal kocsit es nem tipus/model alapjan :) Elobb keresd meg a neked megfelelo tipust/modelt es utana keress hasznalhato szint! ;)

2013. febr. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!