Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hy! Counter-Strike-ban a...

Drift N-S S15 4ever kérdése:

Hy! Counter-Strike-ban a kitiltásokat, regisztrációkat szeretném kivetíteni egy weboldalra, amire kellene még admin felület, hogy tudjam változtatni a kiírtakat. Kérdés, hogy mennyire nehéz megírni egy ilyen mysql-es weboldalt?

Figyelt kérdés

Vagy valaki tud-e segíteni benne?

Előre is thx!



2015. júl. 21. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire értesz ehhez...
2015. júl. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, az a baj, hogy a cs-ben vannak pluginok és azokból ismerek, de inkább csak felismerek pár dolgot, de az semmi szerintem.

Egy top szervert szeretnék csinálni, de ahhoz kell egy tökéletes, testre szabott weboldal is.

Ucoz.hu-nál van a weboldal jelenleg, mivel az a legjobb ingyenes "szerintem".

De a kitiltásokat oda nem tudom feltölteni, mert az ucoz nem támogatja.

Tehát legelső sorban a kitiltásoknak, regisztrációknak szeretnék egy full alap, semmi extra weboldalt, hogy az adminok tudják szerkeszteni ezeket.

MAJD később tervezek írni egy teljes weboldalt mindennel együtt, de mivel és a kérdésedre a válasz NEM ÉRTEK hozzá, így először meg kell tanulnom és azután...

De ahogy írtam a legfontosabb most, hogy legyen 1 weboldal, ami kivetíti a kitiltásokat, regisztrációkat és ezeket lehessen kezelni.

EBBEN kellene segítség.


UI. Így hírtelen ezt a 2 youtube felhasználótól: szándékozom megtanulni a PHP-t és a MySQL-t minél jobban.

https://www.youtube.com/user/phpakademia/videos

https://www.youtube.com/user/djjjozsi/videos

2015. júl. 21. 20:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Ehhez nem csak PHP és MYSQLi kell, de HTML, CSS és esetleg JavaScript is.
2015. júl. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam, van mit tanulni csak, amit írtam az kellene mihamarabb: egyszerű weblap a kitiltásoknak, regisztrációknak és azok kezelése.
2015. júl. 21. 21:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Könnyű.
2015. júl. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!