Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Probléma a Wordpress havi...

Probléma a Wordpress havi előfizetési rendszerrel. Hogyan csináljam meg?

Figyelt kérdés
Eddig próbáltam a Paid Membership Pro plugint(Paypal-t használva), sikerült is, de amikor "cancel"-elni akartam az előfizetést akkor az egész accountot kilövi és vagy vissza kell tenni az ingyenes csoportba, vagy újra fizetni kell hogy "premium" legyen. Ez azért kellemetlen, mert ha elő akar fizetni egy hónapra , de a fizetést le akarja zárni azonnal hogy következő hónapban ne vonjon le automatikusan pénzt akkor már nemtudja használni egyáltalán az 1 hónapos előfizetését. Még az is egy nagy probléma, hogy miután "cancel"-elted az accountod, még ugyanúgy von le pénzt(azok után hogy az accountod már visszakerült az ingyenes csoportba) és külön le kell zárni az előfizetést a paypal rendszerében. Valaki tudna nekem segíteni ebben? Esetleg egy másik plugint ajánlani? Előre is köszönöm szépen. Bocsánat ha kicsit értetlen voltam.

2015. júl. 30. 09:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!