Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek milyen az új blogom?

Szerintetek milyen az új blogom?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tegnap kezdtem el egy új blogot, mivel úgy gondoltam, hogy szeretném megosztani a gondolataim, érzéseim, esetleg a nekem tetsző idézeteket kiírni vagy kitalált történeteket amiket én is úgy olvastam és nagyon tetszett vagy nagyon mélyen megérintett. Megnéznétek és írnátok véleményt? A legutóbbi bejegyzésem lehet, hogy egy kicsit összecsapott lett. Az második az direkt ilyen rövid bejegyzés lett.

A blog címe: egylanygondolatai.blogspot.com



2015. okt. 6. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Röviden: szar.


Bővebben: nem tudom hogy milyen véleményt kéne nyilvánítanunk a weblapkszítés kategóriában egy blogspotos fiókról aminek az elkészítésére egy 5 éves is képes ha rossz helyre kattint.


De ha a tartalomról szeretnél véleményt, arra egyrészt nem ez a kategória alkalmas, másrészt csak egy pillantást vetettem az egyik bejegyzésre, de kapásból 2 elgépelés szúrta ki a szememet. Elolvasni inkább nem olvastam el, mert félek hogy idegrohamot kapok. Bocs, ez előítélet a korábbi tapasztalatok alapján.

2015. okt. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

még baby,még ...állat

csak elég sör kell hozzá

2015. okt. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

- Fekete háttéren a sötétbíbor betű olvashatatlan.

- A tartalom pedig a 3 nyúlfarknyi bejegyzéssel értékelhetetlen.

- Pláne, hogy még ezekben is van elütés...


Tanácsaim: MINDIG nézd meg az előnézetet, mielőtt publikálsz, és MINDIG olvasd végig figyelmesen a bejegyzéseid, mielőtt publikálsz. Tudod, pontosan úgy, mint egy dolgozat beadása előtt a suliban.

2015. okt. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
fekete háttérrel bordó betű, grat
2015. okt. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyan 12 éveses.
2015. okt. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Milyen lehetett a régi?
2015. okt. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A gondolatok nem rosszak, sőt, nekem tetszettek. Van benne elgépelés, a szöveget majd javítsd ki, de én már láttam rosszabbat is. Szerintem nem rossz a tied. 😉
2015. okt. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mi értelme van, ki nézi meg? Szerintem hasznosabb dolgokkal foglalkozz, ez csak időrabló.
2015. okt. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!