Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kedvenc könyveimről szeretné...

Amanda02 kérdése:

A kedvenc könyveimről szeretnék blogot készíteni (Szent Johanna Gimi, Hűvösvölgyi Suli stb. ) Mi legyen a blogom neve?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm!!

2015. júl. 2. 13:16
 1/4 Lalaxxx válasza:

Ifjúsági regények tiniknek(pl)

Am imádom ezeket a könyveket.Sok sikert!

2015. júl. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem olyan nevet válassz amire te is szívesen kattintanál pl.:Tinikönyvfigyelő, könyvfigyelő ,könyvek és vélemények. És a bloghoz sok sikert!
2015. júl. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lilla011 válasza:
Igen szerintem is olyat válassz ami téged is megfogna. Pl: Könyvek tárháza, vagy kedvenckönyvek. Ami neked is tettszik. Én még talán azt tudnám javasolni ha végképp semmi ötleted nincs, hogy nézegess szép képeket könyvekről a neten és akkor hátha eszedbe jut valami jó név! Én nekem beszokott jönni ez a módszer! :) remélem segíthettem! :) sok siker a blogodhoz! Feltétlen megnézem mert én is nagy Szjg és HV suli rajongó vagyok! :)
2015. júl. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előre is bocsi, ha nagyon negatív lennék. Tehát: nem tudom a többiek hogy vannak vele, de nekem az elvárás, hogy a blog címe valamilyen szinten tükrözze a tartalmat. Pl. egy olyan címtől, hogy Könyvfigyelő, én azt várnám el, hogy több műfajjal foglalkozik nem csak ifjúsági könyvekkel. A Tinikönyvfigyelő már jobb, mert konkrétabb.


Esetleg Amanda02kedvencei és akkor, ha véletlenül kifogynál könyvekből, még mindig tudsz sorozatokról, filmekről, állatokról, színészekről, énekesekről stb. stb. írni.

2015. júl. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!