Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » HELP! Elkészítettem kompozerbe...

HELP! Elkészítettem kompozerben a weblapot, de nem tudom feltölteni ultrawebre. Már regisztráltam de nem tudom hogyan tovább. Valaki tud segíteni?!

Figyelt kérdés
2015. nov. 3. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
FTP -n
2015. nov. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bővebben?! :)
2015. nov. 3. 19:18
 3/4 CspCsj ***** válasza:

Kompozer ablakban:

1.

"File" > "Publish as" > megadod az UltraWeb adatokat:

- Page Title: mit írjon az oldal/lap címsorába

- Filename: "index.html" vagy "index.php" (ami az UltraWeb oldalon be van állítva)

aztán a "Settings" fülön:

- Site name: csak a számodra azonosítja, ha van több szerver

- HTTP address: "regisztraltnev.uw.hu"

- Publishing address: "ftp://ftp.uw.hu"

- User name és Password: felhasználónév és jelszó (Save Password-ot érdemes kipipálni, vagy minden módosításnál be kell írni, amikor feltölti)

- alul Publish gombra feltölti


2.

"Edit" > "Publishing Site Settings" > megadni az adatokat hasonlóan az előzőhöz.

Ezután a "File" > "Publish" menüpontnál hasonlóan az előzőhöz feltölti a kiválasztott szerverre. (a kiválasztás csak több szerver használatánál szükséges)

2015. nov. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!
2015. nov. 3. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!