Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A regisztrációs és login...

Martin135 kérdése:

A regisztrációs és login rendszeremnek keresek ingyen tárhelyt, eggyet találtam a worldpresst de nem tuudom hogy kell használni?

Figyelt kérdés
Valaki megmondja hogy kell feltölteni?Vagy egy egyszerűbb tárhelyt.

2015. nov. 7. 17:15
1 2
 1/20 Tengor ***** válasza:
A legtöbb tárhely szolgáltató néhány kattintással biztosítja a WP telepítését (meg még egy halom mindent). Ha ilyen nincs, akkor FTP-n feltöltöd és megnyitod az install scriptet.
2015. nov. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
És imgyen ftp szervert tudsz?Egy részletes leírás nincs erről?kezdő vagyok.
2015. nov. 7. 17:20
 3/20 A kérdező kommentje:
A worldpressen hogy kell?Androidra nincs ftp szerver kezelő?
2015. nov. 7. 17:22
 4/20 Tengor ***** válasza:

Biztosan van, de a webfejlesztést androidon csinálni meglehetősen esztelenség, persze szíved-jogod...

Google: weblap host ingyen

Én tesztelni, fejleszteni a 000webhostot és az 5gbfree-t szoktam használni.

2015. nov. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Most találtam imhyen ftp-t,feltöltöttem a register.php fájlt a login.php-t is fel kell tölteni?Ha feltöltöttem akkor hogy tudom megosztani a forumot(egy forumot kaptam ingyen)
2015. nov. 7. 18:27
 6/20 A kérdező kommentje:
Most találtam ingyen ftp-t,feltöltöttem a register.php fájlt a login.php-t is fel kell tölteni?Ha feltöltöttem akkor hogy tudom megosztani a forumot(egy forumot kaptam ingyen)
2015. nov. 7. 20:09
 7/20 anonim ***** válasza:

> a login.php-t is fel kell tölteni?


A nevéből adódóan ez a bejelentkezésért felel. Ha szeretnéd, hogy be lehessen jelentkezni, akkor valószínűleg előnyös, ha feltöltöd.

2015. nov. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Feltöltöttem minden,kivéve a mappákat

Azokat is töltsem fel?Ha feltöltöttem mindent akkor mit csináljak?

2015. nov. 7. 22:03
 9/20 anonim ***** válasza:

Miért, mi van a mappákban?


Hogy utána mit csinálj: amihez kedved van. Például megnyithatod a böngésződből valamelyik PHP fájlt, hogy ellenőrizd, működik-e.

2015. nov. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
igazi martinos kérdés
2015. nov. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!