Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Webfejlesztőként milyen...

Webfejlesztőként milyen irányban érdemes karriert építeni?

Figyelt kérdés
Pontosabban merre érdemes elindulni, hogy minél jobban kilehessen használni a szakma előnyeit (kötetlen munkaidő, magas fizetés). Hogy lehet mindezt vidéken kivitelezni? Melyikbe érdemes belekezdeni, a maszek munkákba (vállalkozóként), a freelancer projektekbe (esetleg a kettőt együtt), vagy érdemesebb elmenni egy céghez alkalmazottnak? Aki vidéken szeretne élni, annak milyen lehetőségei vannak?
2015. nov. 12. 10:32
1 2
 1/11 Tengor ***** válasza:
100%

Vállalkozást indítani tőke és tapasztalat nélkül elég necces.

Sokkal biztonságosabb, ha első körben megpróbálsz elhelyezkedni és meló mellett megpróbálni vállalkozni.

2015. nov. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Esetleg távmunka alkalmazottként. Sok Európai cégnek mindegy, hogy hol vagy, némelyik Londoni székhelyű cég meg kifejezetten otthonról dolgozó alkalmazottakat keres, mert így megspórolják a nagyobb irodába történő költözés csillagászati költségeit.
2015. nov. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobban jársz ha elmész egy céghez junior fejlesztőnek, sokat fogsz tanulni ha bedobnak a "mélyvízbe".
2015. nov. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De cégnél fejlesztőként ugrott a kötetlen munkaidő is, meg a vidéki élet is. Van, aki nem bírja a nagyvárosi életet, de mondjuk attól még jó ezen a területen.
2015. nov. 12. 11:13
 5/11 Tengor ***** válasza:
100%
#4, attól mit értesz vidék alatt. Falun tényleg kevés az IT cég. Ezen kívül lehet az ember bejárós is, és mint írták már sokan a távmunkásokat sem vetik meg.
2015. nov. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem falura gondoltam, hanem kisebb városokra vagy megyeszékhelyre. Ezeken a helyeken nagyon kevés a fejlesztői állás, oda is sok év tapasztalatot kérnek és/vagy nagyon alacsony a kínált bér.
2015. nov. 12. 11:25
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
És a távmunkával mi a probléma? Én is 99%-ban otthonról dolgozom, többnyire kötetlen munkaidőben. Csinálhatod akár egy lakatlan szigetről is, ha csiholsz valahogy internetet.
2015. nov. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Távmunkát szerintem csak sokéves vállalati tapasztalattal lehet szerezni, nem?
2015. nov. 12. 12:16
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem feltetlenul, probalkozni kell.


Amugy ha annyira videki/kis helyen vagy, hogy nem nagyon van ceg, akkor vallalkozokent sem lesz feltetlenul valami sok munkad.

2015. nov. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi is nemrég kerestünk junior fejlesztőt, akár távmunkában is, úgyhogy szerintem ma már lehet találni ilyen munkát akkor is, ha nincs több éves szakmai tapasztalatod.
2015. nov. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!