Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek mibe érdemes...

Szerintetek mibe érdemes belekezdeni?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy egy apróhirdetéses oldalt üzeneltetnék. Érdemes belevágni ebbe belevágni?

Mennyi pénzbe kerül egy olyan részletes oldal elkészíttetése, mint az ebay?


2015. okt. 17. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
az olx és a jófogás versenyzett az olx költött tv-s reklámokra meg mindenre.. végül meghalt.. nem éri meg
2015. okt. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én igazából nem a magyar piacra dobnám az oldalt, hanem külfödre.

Szerbiában élek, itt van 1 nagy oldal, és egy két kisebb. Olyat szeretnék, ahol van licitálás és fix áras lehetőség is.

2015. okt. 17. 18:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Elsőre felejtsd el a részletességet.

Kezd egy egyszerű oldallal, és jó marketinggel.

(Bármit megesznek, jó marketinggel)

Ha felfut az oldal, akkor szolgáltatásokból, reklámokból jöhet bevétel,

és ezt vissza forgatva fejlesztheted részeltesre...

2015. okt. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ok, értem.

Bár a mostani, ami a legfelkapotabb már hosszú évek óta: [link] elég részletes, én úgy gondoltam, reklámmal és olyan funkciókkal tudok embereket elcsábítani, amik a kupujemprodajemon nincsenek, pl a licitálós lehetőség.

Akkor egy egyszerűbb, mint pl a jófogás weboldal, mennyibe kerül?

2015. okt. 17. 19:37
 5/8 A kérdező kommentje:
Vagy van esetleg olyan oldal, ahol árulnak kész weboldalakat? Ergó neki nem jööt össze a dolog, és megakar válni tőle, feltételezem a töredékéért, amennyiért ő csináltatta. Angol oldal, aztán csak apróságokat kell kijavítani.
2015. okt. 17. 19:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Több 10 milliókról beszélünk forintban.

Az meg nem úgy megy, hogy valaki eladja a megunt weboldalát...

Ezek dinamikus oldalak egyéni igényekre szabott fejlesztésekkel, folyamatos karbantartással.

Bele lehet vágni, ha megvan a tőke a fejlesztésre (és a karbantartásra is), de ha azt akarod, hogy működjön is, akkor egyrészt marketingre mégegyszer ennyi pénz kell legalább, illetve hozzá kell adni valami újat is, ami a konkurenciánál nincs meg.

2015. okt. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az olx tök jó volt, teljesen emberbarát, nem azért veszített, mert a jófogás jobb lett volna, inkább csak több pénze volt a másiknak.

Simán lehet működésben jobbat mutatni, de itt a folyamatos többtízmilliós pénzszórások a reklámokra döntik el, hogy él-e hal-e, jár-e rajta ember vagy nem...

2015. okt. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Esélytelen!


Apróhírdetésekre: KupujemProdajem

Licitre: Limundo

Fix áras hírdetésekre: Kupindo


Ahhoz, hogy ezeket lekörözd vagy csoda, vagy rengeteg pénz szükséges.

2015. okt. 20. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!