Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ismertek-e ilyen alkalmazást...

Ismertek-e ilyen alkalmazást vagy weblapot, ahol meglehet ezt valósítani?!?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már 1 éve üzemeltettem online rádiómat, és azóta a támogatóknak köszönhetően új weblapunk lett. SmS falunk már elavult, így elkezdtünk egy újat gyártani. Ez eddig minden okén megy. Szeretnénk a normális sms küldési, illetve fogadási rendszer melett, egy a honlapunkon keresztül küldhető levelet is. Pontosabban arra gondolok: Feljönn valaki az oldalra. A megfelelő űrlapon keresztül üzen nekünk, amit a müsorvezetők látnak CSAK! Azon belül tudna színeket állítani (piros=bemondás stb.) az nagyon nagy segítség lenne. Lehet hogy kicsit bonyolultan irtam meg.


Válaszotokat előre is köszönöm!

Trollok kerüljenek!



#komment #widget #FTP szervere felküldhető program
2015. nov. 28. 21:48
 1/6 Tengor ***** válasza:
Van ilyen alkalmazás, weblap is készen, de a megvalósítás sem túl nagy kaland - általában.
2015. nov. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tengor ***** válasza:

Ne privátba!

Üzenőfalnak hívják az ilyent.

2015. nov. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor ide irom. Tudsz legalább 2-3 példát irni, vagy olyan normális kereső kulcsszót, amivel tuttira megtalálom a megfelelőt?
2015. nov. 29. 13:49
 4/6 A kérdező kommentje:

Közben tegnap találtam egy megfelelőt, csak az a kár, hogy valami véget a FTP tárhelyemre nem engedi a Wordpresset telepíteni. De már a szolgáltatóval felvettem a kapcsolatot. Ha valaki tudna ajánlani hasonlót, nagyon megköszöném


[link]

2015. nov. 29. 13:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
jobb lenne megbízni egy szakembert
2015. nov. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az lesz :D
2015. nov. 30. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!