Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tudnatok segiteni egy ilyen...

Tudnatok segiteni egy ilyen blog osszerakasaban?

Figyelt kérdés
Az kene, hogy lepesrol lepesre leirni, nekem, hogfy milyen programok, weboldalak kellenek hozza! Szoval egy angol nyelvu oldal kene nekem, igy a blog.hu mar kilove!!! ( ezt kerlek ne is emlitsetek a kommentekben!) szoval review-at szeretnek irni, es hozzajuk youtube videokat beilleszteni! Hogyan tudom a forrasba beilleszeni, megjelolni, a szerzot, ugyhogy ne legyen gond! Pl irok valamirol, es az ahhoz kapcsolodo videokat beillesztem. A masik, hogy szeretnek feliratkozo programot, ami kimenne emailben. Mindenbol az alap ingyenes verzio kellene, ha kino tobbe kino, hanem akkor nem! Reklam feluletek nem erdekelnek igazan!

2015. dec. 5. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
És mi akadályoz meg abban, hogy beírd a keresőbe hogy blog?
2015. dec. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2015. dec. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2015. dec. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csupan annyi 1-es, hogy nem vagyok gep elott, es egy regi nokiarol netezek! Ennyi!
2015. dec. 5. 16:39
 5/6 anonim válasza:
És egy régi Nokiáról akarod felépíteni a blogodat? Szerintem nem neked való ez...
2015. dec. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Talán akkor hülye kérdések helyett beülsz egy gép elé.
2015. dec. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!