Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Dinamikus weboldalt szeretnék....

Dinamikus weboldalt szeretnék. Mit tanuljak hozzá?

Figyelt kérdés

3 éve foglalkoztam utoljára ilyesmivel, akkor a html, css, kevéske php részig jutottam önállóan (ennyiből persze nem lett dinamikus oldal csak statikus), de időközben teljesen kiestem a dologból.


A sablonokból épített oldalaktól a víz ver, mire összesablonozok valamit magamnak, ami valamennyire tetszik, azalatt az idő alatt összedobok tíz statikus oldalt, még ennyi kihagyással is.


Mi az, amit most használtok, ill. mi az, ami totál ki fog menni a "divatból"?


A PHP-t és a MySQL-t van még értelme gyötörni?


2015. dec. 27. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:

"A PHP-t és a MySQL-t van még értelme gyötörni?"

Van.


Amit még érdemes tanulni, az a Javascript, illetve különböző keretrendszerek - Jquery, AngularJS, Bootstrap,... - használata.

2015. dec. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

PHP a weboldalak több mint 90% -t adja.

MySQL is bő 80% -ot vesz ki a webes adatbázisokból.

hagyományos mysql_* fügvényeket már ne használj.

mysqli_* vagy még inkább univerzálisabb PDO -t szokták használni.

Illetve mamár nem csak egy táblázatba zárt weboldalt, hanem szép látványs dinamikus oldalt készítenek.

Ehhez CSS3, JS, és sok-sok gyakorlás kell.

Viszont egyik nincs meg a másik nélkül, rá mehetsz csak a külsőre, csak a háttére, de átfedés szinten tudnod kell a többit is.

2015. dec. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!