Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Junior reális fizetés?

Junior reális fizetés?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Viszonyítópont miatt van szükségem véleményekre. Kb 5 fős, de piacvezetők között lévő nem informatikai profilú (marketing) cégnél junior teljeskörű rendszergazda és egyedüli website tartalomkezelésért mit láttok reális fizunak? (3 év frontend-backend webfejlesztői tapasztalat)


Köszi.


2016. máj. 26. 08:49
 1/7 A kérdező kommentje:
*teljes munkaidő
2016. máj. 26. 09:03
 2/7 anonim ***** válasza:

Nettó 180~200 -tól mondanám reálisnak.

De amiket én látok, nettó 120~150 közöttinél nem ajánlanak nagyon többet,

és vidéken még sokkal rosszabb, ott Bruttó 130 ( ha regisztrált tartós munkanélküli, 25 éven aluli, és csak 3 hónap, mert azt kapja vissza az államtól), de még ennél rosszabbakat is láttam.

Volt aki képes volt minimál bér alatti összeget mondani! :-D

Olyan összeget, aminél egy "normális" helyen a takarító is jóval többet kap.

2016. máj. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja'h és ezt úgy hogy nem feketén (tehát a TB -t is még abból magamnak fizethetem...), és az utazást is 100% -ban magamnak kellet volna megoldanom...

De járjak be minden nap egy olyan irodába amibe tavasszal is már 30 fok felett volt, de klima nincs.

Persze én ezen csak jót nevettem, mert úgy is keresek annyit amennyit kínált, hogy meg se moccanok. :-)

2016. máj. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja'h és ezt úgy hogy *feketén ...

Elírtam :-)

2016. máj. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen mindenes munkakörök a legrosszabbak... A tartalomkezelés gyakorlatilag betanított munka, rendszergazdaként meg takaríthatod a összemorzsált billentyűzetet is.

Kell ez neked 3 év fejlesztői gyakorlattal?

2016. máj. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fuss amíg teheted, nagyon hamar megunnád ezt ha valódi fejlesztéssel akarsz foglalkozni az életben.
2016. máj. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6: +1!

Bár az se rossz ha itthonról dolgozol nyugatra, vagy akár kicsit északabbra. :-)

Nyugati pénzt kapod, és hazai "olcsó" áron költheted el.

2016. máj. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!