Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyi lenne a reális kért...

Mennyi lenne a reális kért fizetés?

Figyelt kérdés

Most végzek az ELTE-n programtervező informatikus alapképzésen. Következő félévtől folytatnám tanulmányaimat mesterképzésen és mellette szeretnék részmunkaidőben dolgozni (például heti 20 órában). 1 éve dolgozok egy szoftverfejlesztőcégnél gyakornokként, illetve részt vettem egyetemi projectekben, ergo van referenciám és minimális tapasztalatom (tudom, ez édes kevés). Ami elsősorban érdekel az az ASP.NET/C# fejlesztés és gyakorlatom is ebben van.

A kérdésem az, hogy milyen esélyeim vannak Budapest ilyen részmunkaidős állás találására illetve, hogy mi lenne a reális bérigény egy ilyen álláshoz?


2013. ápr. 22. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
nettó 800-1500
2013. ápr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Eléggé cégfüggő. Nettó 180-tól 260-ig terjed kb. a pályakezdő fizu + 15-35ezer egyéb juttatás(cafeteria), megint csak cégfüggően. BTW angollal hogy állsz?
2013. ápr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, eléggé eltérő eddig az első kettő.

Angolból van egy középfokú nyelvvizsgám, illetve járok ilyen szinten tartó tanfolyamra, ergo a szakmai szövegeket megértem, ha beszélnek hozzám és odafigyelek megértem, el tudom mondani, amit szeretnék, maximum nem lesz nyelvtanilag helyes, illetve meg tudok egy levelet fogalmazni ha kell, kb. ilyen szinten, ezen kívül németből is van egy középfokú nyelvvizsgám, de azt évek óta nem használtam, de ha kéne szerintem pár hónap alatt fel tudnám frissíteni a tudásomat.

2013. ápr. 23. 20:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Én órabérre gondoltam természetesen. :) Ha utána számolsz, az kb. annyi, mint amit a másik válaszoló mond.
2013. ápr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja értem, köszi, igazából nálam ami problémás és fontos, az az, hogy így elő körben mesterképzés és egyéb elfoglaltságok mellett nem igazán tudnék heti 20 óránál többet vállalni egy héten, később persze ahogy haladok a tanulmányaimmal az nőne. Tudom, hogy ez necces és nem lesz könnyű céget találnom, ahol így is foglalkoztatnak.
2013. ápr. 23. 21:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Hallottál már a kooperatív képzésről? Mert az ELTE MSc-n van ilyen bizony. Ennek pont az a lényege, hogy egyetem mellett tudsz dolgozni emberi óraszámban, kapsz érte 20 kreditet, (még talán laborblokkot is elismertet) és nagyjából ~100 ezer forintot havonta ( általában heti 24 óra melóért ), például az Nokia Siemens Networks-nél, de ezen kívül van még pár hely. Ha részmunkaidőben akarsz dolgozni, akkor mindenképpen ilyet javasolnék, már csak azért is, mert az MSc elején igen durván necces a 40 óra.

Btw, én is most fogok végezni BSc-n. Sok sikert a készüléshez és a leadáshoz, lassan vége lesz. :)

2013. ápr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az előző hozzászólásodra is reagálva: Sajnos heti 24 óránál kevesebbet egyik cég sem vállal, főleg ha diplomád van. Legalábbis, akikkel eddig beszéltem. Aztán lehet, hogy találsz.
2013. ápr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A kooperatív képzéssel a problémám az, hogy nem lehet mellé labor blokkot választani, de hát ez van :)

a 24 óra meg éppenséggel még beleférne, de a 40 semmiképpen

2013. ápr. 23. 22:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát én most kezdtem a Bsc-t, és megkeresem a korábban említett órabéreket rendes bejelentett munkákkal... Szóval szerintem csak keresni kell, én 20 óránál kevesebbet dolgozom egy héten.
2013. ápr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!