Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ebben a joomla cookie pluginbe...

Ebben a joomla cookie pluginben hol kell beállítani a pozícióját a CSS-ben?

Figyelt kérdés

Van egy süti plugin EU cookie figyelmeztetés.


[link]


Alapból a bal alsó helyre teszi a figyelmeztetést és nem tudom hol lehetne beállítani a css-ben vagy máshol


hiába teszem a screen.css fájlba ezt, nem változik.


.bottom-left {

left: 300px!important;

}



mert ez alapból a firebug szerint left: 10px

ha on the fly átírom akkor jól arrébb rakja, de ha a css fájlba beírom akkor nem történik semmi.



Hol kellene átírni a .bottom-left értékét?



Van aki használja esetleg feltenné és megnézné hol lehet megváltoztatni?


A pluginnek is van custom css mezője, de ott se lettem beljebb.



2016. jún. 30. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:

.bottom-left {

left: 300px!important;

}


Ezzel nem tudom mit akartál.

Hova szeretnéd tenni?

2016. jún. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ott van a modulon belűl custom.css amugy meg a sablonon belüli css-be is megírhatod hozzá a módosítást
2016. júl. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De nem működik, sem a modul joomla backendben való custom css-szel, sem a styles.css -ben való beírással.

Ha a weblapon a F12 -vel a google chrome beépített "firebug" szerű elemzőjével nézem, akkor megtalálom a sort, hogy a .bottom-left osztályt left: 10px tehát alul balról 10pixelnyire jelenik meg. Én szeretném ha picit beljebb, a lap alján középre jelenne meg a süti értesítő.


szóval ezért szeretném mondjuk 300 px-re állítni, de hiába teszem be, nem működik. Mindig törlök cache-t joomla backendből.

2016. júl. 1. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!