Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik jelenleg a legjobb és...

Melyik jelenleg a legjobb és legmegbízhatóbb ingyenes fórum motor?

Figyelt kérdés
2016. júl. 21. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha interneten beállítható aldomain-es magyarra gondolsz (mint a blogoknál a blogspot), akkor még mindig az sgforum.


Ha pedig feltölteni kívánod tárhelyre, normálisan, akkor a PhpBB a legjobb.

2016. júl. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a Simple Machines.
2016. júl. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én nagyon sokat foglalkoztam a Simple Machines Forummal, és bátran merem ajánlani. Egyszerű kezelni, nagyon sok kinézet, és bővítmény van hozzá. Ugyan akkor egyszerűen módosítható! :)
2016. júl. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 WindowsJocy válasza:

Sziasztok!


Szerintem ha ingyenesröl beszélünk a legjobb a MyBB 1.8 ,és azt is le írom miért is !


Rengeteg style / Skin van hozzá , könnyedén megváltoztatható minden pl: Forum icon , Rangok , és nagyon sok plugin van hozzá ,van hozzá chatbox Inferno ami ha újj post érkezik a Forumban rögtön mutatja , a rangokat személyre is szabhatod szín és gif szerint is !


nem kell aggodni a változtatások miatt ,mert nem olyan bonyolut mint a phpbb .-nél sokkal könyebb és tudja is azt mint a phpbb !


Egyszóval szerintem ez a legjobb ingyenes Forum motor én sokáig használtam most is azt használom ,mint ingyenes !


ha segitségre van szükségetek szívesen segitek bármiben nektek!


A Fízetösők közül pedig a VBulletin a legjobb csak marha drága ,de van arra is megoldás ! :)


Remmélem tudtam segiteni nektek!

2018. máj. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 WindowsJocy válasza:
saját forumom: [link]
2018. máj. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!