Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egerekre melyek a legjobb,...

Egerekre melyek a legjobb, legmegbízhatóbb márkák?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy egeret, van rá 8000Ft-om. Melyik márkakat ajánljátok? Nem kell feltétlen gamer egérnek lenni, egy hétköznapi egeret szeretnék.

2016. ápr. 5. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Genius az nekem bevált,ajánlani viszont nem tudok Gamer egeret.
2016. ápr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

trust gxt 25

Ez egy gamer. mondhatni


DX-7000X Tattoo Black

Ez nem

2016. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Igaz egérre 1500 forintnál többet soha nem adtam, tehát inkább az enyémeket nevezném hétköznapi egérnek. Nincs olyan hogy megbízható márka, ha az első 2 hétben működik akkor már évekig fog. A kezdeti betegségek az első napokban ártól és márkától függetlenül jelentkeznek pl. egy kattintást duplának érzékel vagy görgetéskor le-fel ugrál. Más technikai probléma nem nagyon létezik. Az egér az csak egér, hiába óccsó meg hiába drága, megváltani nem lehet velük a világot.
2016. ápr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
HP 500-ért vettem használtan 2,5 éve. :)
2016. ápr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

Hétköznapinak elég egy A4Tech is v bármi. Sőt istenesen bármilyen olcsó egér megállja a helyét... Nekem volt hogy ééévekig valami ősrégi no name egerem volt. Aztán csak akkor cseréltem le mikor már az oldalán levő ilyen tapadást segítő fene tudja mi már lemállott meg szét volt már kopva az egész.

Ezenkívül csak a Razer. Semmi más nem jöhet szóba! :D

Sok választék, rengeteg funkció etc etc.

2016. ápr. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Nekem egy Razer Naga ment vissza a boltba 10 perc után...
2016. ápr. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Logitech, kb 10 éve használom. De a méretet ki kell próbálni, hogy kézre esik-e!
2016. ápr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Trevor. ***** válasza:
Kb. másfél éve vettem a HP BR376AA egerem a Tescoban 2760FT-ért. Azóta is tökéletesen működik, csak a gyári talpakat lecseréltem teflontalpakra, mert már elkoptak. Genius, Logitech, Microsoft, ezekkel nehéz mllélőni. Az ilyeneket, mint a Trust, messze kerüld el.
2016. ápr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki szerint a Tescós egér tökéletes, az még életében nem végzett komolyabb grafikai munkát, vagy játszott kompetitív shootert.

8000 Ft alatt valami jó Microsoft vagy Logitech irodai egeret ajánlok, azoknak általában pontos a szenzoruk, csak a gyors rántásokat nem tudják követni. A mikrokapcsolók pedig évről évre egyre ócskábbak, akár márkás az egér, akár nem. Ismerősöknek nagyüzemben forrasztom az egereit, mert az 5 millió klikkre hitelesített mikrokapcsolókat pár hónapnyi MOBA játék is tönkrevágja.

2016. ápr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!