Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A CodeBerry online programozói...

A CodeBerry online programozóiskolával kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

[link]


Mennyire ajánlanátok?



2016. szept. 29. 06:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%

Csak nem a tied az oldal!?

Figyelembe véve hogy állítólag 4 mentor van, a facérbook állításukhoz (249) képest csak 1/100 -a (3). :-D

[link]

A fércbook oldal is csak most 7. -én indult,

domain nevük is csak augusztusba lett regisztrálva.


Összegezve, egy kezdő füllentő vállalkozás, az oldalon feltüntetett infók, vélemények nem (egészeb) fedik a valóságot arról amit állítanak.


Én max meglesném előbb az ingyenes leckéket, azt alkotnék véleményt.

De lusti vagyok, úgy hogy ezt rád bízom. :-)

2016. szept. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%

De ha a weboldalt kérdezted külsőre, akkor olyan össze dobált Divi -s...

[link]

Nem rossz, mert nulla tudással is ügyesen meglehet szerkeszteni vele az oldalt.

De amit készít kód szinten az egy förmedvény.

2016. szept. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Ja, én is azt néztem, hogy Divis oldaluk van. Ráadásul w3schoolos linkekkel dobálóznak, azokhoz meg nem kell x * 100 000-es tanfolyam, elég néhány jól irányzott google-keresés.
2016. szept. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Mit jelent az, hogy "Divis"?
2016. szept. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
63%
2016. szept. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

:) köszi


nem az enyém az oldal... én egy potenciális ügyfél lennék (lettem volna?)


azért még szívesen olvasnék véleményeket, persze az ingyenes leckéket megnézem, de kezdőként kevésbé tudom azok valódi értékét megítélni

2016. szept. 30. 10:07
 7/21 anonim ***** válasza:
75%
#5-Jézusom :D
2016. szept. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Igazatok volt...

A "tanfolyam" nagy része abból áll, hogy Youtube-videókat kell megnézni és leírni, hogy mit tanultunk belőle... :D

2016. okt. 7. 08:42
 9/21 maki22 válasza:
85%
Én is kipróbáltam őket, ingyenes + 1 hónap fizetős szekciót. Az ingyenes részben (meg a fizetős elején) még magyarul, szövegesen, saját feladattal vannak leírva a tanulni valók. Azok jók voltak, aztán jöttek az angol youtube videók. Nagy pofátlanságnak érzem ezt. Bárki által elérhető, ingyenes youtube videók vannak belinkelve a leckék 80%-nál. És ezért fizetsz. Meg, hogy használhatod a csoport chat-ét, ahol tul.képpen a tanulók segítenek egymásnak, nem a "mentorok". A feladatokat a 10ezer Ft-os havídíjnál senki nem ellenőrzi. A fő oldalon úgy hírdették, hogy: "Ez nem egy videósorozat – izgalmas, interaktív feladatok várnak." Ehhez képest pont az ellenkezője van. Ha szólni mersz a chat-en, hogy nem azért jelentkeztél magyar iskolába, hogy angolul magyarázzanak neked egy ingyenes videóban, akkor meg pár okoska tanulótárs finoman leszól, hogy hát a mai időben úgyis kell angolul tudni.( Ez a 2016. őszén volt. Később lehet fejlesztenek)
2016. nov. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Turcsi71 válasza:
96%
Én augusztus végén néztem őket.csodélkoztam, hogy akkor indultak de már azt reklámozzák, hogy a náluk tanultak 98%a állást talál. Hogyan? Amikor állításuk szerint napi több óra tanulással kb 3 hónap alatt lehet megtanulni a leckéket. pfff
2016. nov. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!