Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » [Saját weblap/Referencia...

[Saját weblap/Referencia bemutatás] ingyen megoldható-e, ill. hogyan?

Figyelt kérdés
Később front-end-esként szeretnék elhelyezkedni, így gondolom nem ártana felpakolni a referenciáimat egy oldalra. Nekem kb. tökmindegy, hogy lenne ez megoldva amennyiben a funkcióját ellátja és nem kelt rossz benyomást az azt megtekintő felé.
2016. okt. 16. 10:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt így kérdezed, inkább kezdj el szerkezet lakatosnak tanulni, ott még talán viheted valamire...
2016. okt. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Ingyen: vannak ingyenes tárhelyek, subdomain névvel, meg némi reklámmal.

Ha sajnálsz évi ~3500 Ft -ot, egy domain és alap webtárhelyre.

De ne légy skót!


A többit meg elvileg már tudod, tudod hogy kell weboldalt készíteni, azt feltölteni, hisz egy fronte-end -esnek ez alap dolog.

Csinálsz pár akár statikus oldalt, ahol leírod mit tudsz, bemutatod munkáid, megadod elérhetőséged, akár egy OnePage stílusba.

2016. okt. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Haha nem gondoltam , hogy ennyire polgárpukkasztó lesz a kérdésem megfogalmazása, ellenben szívesen meghallgatnálak ezzel kapcsolatban mivel nekem elég felületes a tudásom a témában
2016. okt. 16. 10:58
 4/24 A kérdező kommentje:
A front-end része az nem kérdéses viszont a többit nem tudtam kb. mennyibe kerülne a végére, ill., hogy mi lehet azzal a gond, ha nem rögtön .com-os meg mittomén milyen helyeken van fent, hanem egy olyan helyen amit teljese egészében ingyen valósítottam meg. Felületesen láttam infókat itt már erről és lényegében annyi rémlik, hogy domain az többnyire pénzes hosting már kevésbé pláne, ha igazából amúgy sem haladná meg az össz tartalom még a 100 megát sem
2016. okt. 16. 11:04
 5/24 A kérdező kommentje:
"amennyiben a funkcióját ellátja és nem kelt rossz benyomást az azt megtekintő felé." - ezzel azt próbáltam sugallni, hogy nyilván, ha nem muszáj enm költenék rá nem tudom milyen összegeket, viszont persze ha szükséges...
2016. okt. 16. 11:06
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Zavaró lehet, hogy pl. belső frame -be van, mert keretbe az ingyen tárhely rak reklámot, vagy kitakar az oldaladból egy fix layerrel...

illetve nagyobb kissé komolytalan jelleget sugal, ha valami free elérésen van, már a saját kis bemutatkozásod.

Mint ha szakadt ruhába mennél üzleti megbeszélésre.

Illetve a SEO -ban kezd hátránnyal az oldal, mivel google is szereti az ilyeneket hátrébb sorolni.

2016. okt. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Igen ilyen dolgokat szerettem volna tudni :)

Szóval te, hogy csinálnád ezt pl.? Azt a szakadt ruhát nyilván én is inkább "öltönyre" cserélném, de nem tudom, hogy szokás ezt

2016. okt. 16. 11:14
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

1 évre ~1200 egy .hu -s domain. (Először min 2 évre kell)

Évi 4~6 ezerért már tűrhető tárhely, vagy alap VPS is bérelhető.

(Statikus lapokhoz, esetleg nagyon minimális PHP -val: [link]

2016. okt. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Az árakat meg, hogy milyen szolgáltatást nyújtanak annak könnyű utánanézni, ellenben, hogy te/hozzád hasonló, aki már vszeg átesett ezen régen, hogy csinálná azt szívesen meghallgatnám
2016. okt. 16. 11:18
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Én a weblapjaimhoz vettem domain -t, nem sok és vissza jön...

A Tárhelyet pedig VPS -el oldom meg, bár ehhez szerver szinten is ismerni kell, hogy kitudd építeni.

Az oldalaim napi 15~20 ezer látogatóval egy alap VPS is elbírja.

Éves szinten mindennel együtt, az 5 weboldal meg áll ~15 ezerből.

Bevétel meg havi szinten a 10× -e, fő állás mellet leadózva jó kis mellékes. :-)

2016. okt. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!