Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » [Saját weblap/Referencia...

[Saját weblap/Referencia bemutatás] ingyen megoldható-e, ill. hogyan?

Figyelt kérdés
Később front-end-esként szeretnék elhelyezkedni, így gondolom nem ártana felpakolni a referenciáimat egy oldalra. Nekem kb. tökmindegy, hogy lenne ez megoldva amennyiben a funkcióját ellátja és nem kelt rossz benyomást az azt megtekintő felé.
2016. okt. 16. 10:52
1 2 3
 11/24 kovpet ***** válasza:
100%

Ilyen tudás mellett ne ajánlj neki VPS-t, mert 5 perc alatt törnék szerteszét és spammelnék tele a világot rajta.


Kérdező: *évi* pár ezresről van szó, havi százasokról. Ezen ne spórolj, mert ez visszatetsző az ügyfeleid szemében. Olyan, mint amikor egy cég email címe xy@freemail.hu.


Ezer szolgáltató van, magyar is meg külföldi is. Tárhely, hosting, domain regisztráció a kulcsszó. Ha nem éles a site, akkor nem is számít, hogy hol van. Backupod legyen :)

2016. okt. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Hmm na igen az úgy nem rossz, abból már telik kakaóscsigára :D

Na, de viccet félretéve, mint mondtam nem értek hozzá szal bocs a hülye kérdésért, de, ha van egy fő oldalam amiről megtekinthetik a referenciáimat, ezesetben azoknak szintén külön kell venni domain-t, ill. kell komoly PHP tudás, vagy, hogy megy ez?

2016. okt. 16. 11:31
 13/24 A kérdező kommentje:
Ill. mennyi időbe telhet, hogy legyen is egy a kritériumoknak megfelelő oldalam mondjuk csak pl. 5-10 referenciával, amit amúgy nem külön cégeknek készítettem el, hanem csak bemutató jelleggel, hogy lássák nem tegnap kezdtem el tanulni
2016. okt. 16. 11:34
 14/24 anonim ***** válasza:

"mint mondtam nem értek hozzá szal bocs a hülye kérdésért, de, ha van egy fő oldalam amiről megtekinthetik a referenciáimat, ezesetben azoknak szintén külön kell venni domain-t, ill. kell komoly PHP tudás"

Bocsi, de erre már megint az #1 -es válaszom tudnám idézni...



De van pl. egy www.gnxn.hu/index.html -ed és csinálsz az index.html mellé pl. referencia.html -t, ezt ugyan azon a domain, tárhelyen elérik, és még PHP se kell hozzá.

2016. okt. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

"Ill. mennyi időbe telhet, hogy legyen is egy a kritériumoknak megfelelő oldalam mondjuk csak pl. 5-10 referenciával, amit amúgy nem külön cégeknek készítettem el, hanem csak bemutató jelleggel, hogy lássák nem tegnap kezdtem el tanulni"


Hogy mennyi idő, az relatív a tudásod, gyakorlottságod alapján.

Ha egy sablonos külsőt veszünk, nekem akár ~1 óra alatt meg lehetne egy nagyon alap.

De ha össze tettebb, egyedibb, szebb oldalt akarok, akkor, akár hetekig is eltökölök vele.

Bár ha az eddigi kérdéseid nézzük "hogy lássák nem tegnap kezdtem el tanulni" ahhoz még sokat kell fejlődnöd, és valószínű hogy a referenciának szánt felületek se épp azt sugalnák amit szeretnél.

2016. okt. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

#14: Értem, akkor lényegében ugyanaz, mint front-end alapon...ezért is mondtam, hogy elnézést, ha hülyeséget kérdzeek, csak nem volt még soha saját oldalam a neten, így nem tudtam mennyivel különbözhet esetlegesen, ha így akarom szemlélni a dolgokat.


15: Én itt inkább arra voltam kíváncsi mennyi idő ami elmegy a bürokráciára, hogy pl. ma megrendelek mindent hozzá aztán talán 1 hónap múlva használhatom, vagy már akár ma

2016. okt. 16. 11:47
 17/24 kovpet ***** válasza:
100%
Szinte mindenhol online lehet fizetni, pár perc egy ilyen dolog.
2016. okt. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

A domain kicsit több idő, 1~2 nap mire használatba tudod venni. (.hu)

De vannak olyan domain végződések (.eu), amit akár ~20 perc múlva már használgatsz, ha online kártyás fizetéssel csinálod.

Tárhely is szinte azonnali, ott is 5~20 perc alatt megkapod a felületet, és töltheted fel.

2016. okt. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Értem és mivel nem itthon szeretnék majd dolgozni főleg, hanem Angliában(bár ez nem holnap lesz, inkább hónapok kérdése) így gondolom .com-os végződésűt a legrelevánsabb beszerezni igaz?
2016. okt. 16. 12:03
 20/24 anonim ***** válasza:
.uk :-)
2016. okt. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!