Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek érdemes ebben a...

Szerintetek érdemes ebben a blogba belevágni? Illetve mi lenne az, amivel jobbá tehetném.

Figyelt kérdés

Az oldalon szeretnék segíteni azoknak a nőknek, akik hasonlóan rossz emberbe szerettek bele. Szeretném elmesélni a negatív élményeimet és azt, hogy én hogyan álltam fel a padlóról. Hátha ezzel másoknak is erőt adhatok.

Ezenkívül célom még a jövendőbeli olvasóimat megismertetni egy idegen, csodálatos kultúrával is.



2016. okt. 25. 10:44
 1/5 A kérdező kommentje:
A link lemaradt: [link]
2016. okt. 25. 10:45
 2/5 anonim ***** válasza:

Minden csak nézőpont kérdése. Minden csak attól függ, honnan nézzük.


Ezzel elmondtam mindent, hiszen bármit is csinálsz annak kb annyi előnye van, mint hátránya.


Pl. Te azt gondolod, hogy ezzel másoknak segítesz (valóban megeshet), de leginkább önmagadon segítesz azáltal, hogy kiírod magadból a fájdalmadat.


...ne feledd "sohase léphetünk 2x ugyanabba a folyóba"... ...azaz hiába mondod el másoknak, hogy mire vigyázzanak, ők hiszenk abban, hogy nekik majd sikerül az ami másnak nem.

2016. okt. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze, valamilyen szinten ez magamon is segít. De azt gondolom, hogy ha megtanulnak odafigyelni a jelekre, mindarra, amit én is láttam, csak nem tudtam értelmezni, az hasznos lehet. Biztos ettől még ők is belekerülhetnek egy ugyanilyen szituációba. De ha másra nem is jó ez az oldal, talán érdekesnek találják.
2016. okt. 25. 11:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Látatlanba azt mondom hogy hasznos. Elolvasva már inkább az a véleményem hogy nem.
2016. okt. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd kérlek kicsit részletesebben, hogy miért nem? :)
2016. okt. 31. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!