Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy ilyen notebookot tervezek...

Egy ilyen notebookot tervezek venni, mi a véleményetek róla? Érdemes belevágni?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a készülék pontos típusa. Úgy terveztem hogy a winchestert azonnal 120 gigás SSD-re cserélem. Nem kell egy erőmű, netezésre, sulira, meg alap tevékenységekre használnám. A processzortól mit várhatok?



2015. ápr. 27. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem egy ennél gyengébb változat, az E1-532 van kétmagos Celeronnal, 4GB RAM-mal és 120GB-s SSD-vel. Ugyan ilyen dolgokra használom és tökéletesen meg vagyok vele elégedve.


Ezzel a modellel nem fogsz mellé szerintem.

2015. ápr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Viszont most látom hogy már abbahagyták a forgalmazását, szóval nézz hasonló után.
2015. ápr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, de van egy utolsó kiállított darab 64.000ért. Azt tetettem félre :) csak még golyózom rajta hogy érdemes e beruházni.

Az egyetlen bajom hogy bővíteném 8 gigára, viszont csak 1 slot van benne és így meg csak csere oldható meg.

2015. ápr. 27. 13:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyen felhasználásra a 2GB is elég lenne, a 4GB bőven meg fog felelni. Az SSD nagyon sokat dob rajta.
2015. ápr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, gyenge minőségű és lassú, érdemesebb inkább egy használt üzleti célü gépet venni, ami nem egy kategória a legolcsóbb (nem véletlen kerül ennyibe)laptopokkal
2015. ápr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Erre gondoltam én is, de a barátnőmnek lenne, és nem elhanyagolható hogy könnyű, hordozható gép legyen. És pl egy thinkpad, ami kiváló lenne, és nagyjából ebbe az árba meg is lehet kapni még jó állapotban, használtan az olyan nehéz hogy meghajlik az asztal alatta.

Talán ezt kihagytam, de lényegében egy pici, hordozható, gyors gépre lenne szükség, netezni, sulira, és egyéb alapfelhasználásra.

2015. ápr. 28. 13:16
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre tökéletes a Lenovo Thinkpad X200, könnyű és a minősége is jó, ezt az Acert az ellenségemnek se venném.
2015. ápr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!