Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Legális az eladó cuccaimat...

Legális az eladó cuccaimat árulni saját honlapon?

Figyelt kérdés

Saját tárhelyemen + saját honlapot csinálnék,amin hirdetem az eladó cuccaimat és postai utánvétellel vagy személyes átvétellel juttatnám el a vevőhöz.


Tehát nem vatera és nem jófogás. Mert gondolom azok legálisak, senki nem az számlát.


De így se baj, ha nem adok számlát, ugye? Hisz csak 2 magánszemély vagyunk.



2016. nov. 3. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Magánszemélyként asszem évi 600 ezer forintig nem kell be sem vallani az eladott ingóságokat, sem számlát adni. Az, hogy hol hirdeted, tök mindegy, de saját honlapon nem lesz valami sok látogatód.
2016. nov. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem inkább told fel rendes oldalakra. Én tuti nem vennék saját weboldalról, azt az üzenetet sugallja hogy ki vagy tiltva a rendes oldalakról
2016. nov. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lényegtelen, hol árulod, az aktuális adószabályoknak kell megfelelned, ahogy az 1-es írta.
2016. nov. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!