Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudom az index. Html-em...

Hogyan tudom az index. Html-emet publikussá tenni az interneten?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék csak ezért egy szolgáltatót fizetni, abban bízom hogy ezt meg tudom tenni valamilyen free szolgáltatással. (nyilván nem a file-t akarom csak magában megosztani, mint egy google-drive-ban, hanem magát a html-t szeretném futtatni ott, mint egy html szerveren). A google drive-nak volt régebben iylen funkciója, de mára kivonták.

2016. nov. 18. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress ingyenes webtárhelyeket, tonnaszám vannak.
2016. nov. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vannak ingyenes szolgáltatók, reklámfelület mellett publikálhatsz. Komolyabb célokra alkalmatlan, nem vesznek komolyan.


Viszknt ha csak fejlesztés miatt akarod ellenőrizni, statikus HTML fájlt nem kell feltölteni sehova, csak megnyitni egy böngészőben. Az is tökéletesen megjeleníti. Ha dinamikus tartalom (PHP) is van, esetleg SQL szerver is kell hozzá, javaslom a lokális szerver létrehozását. Nézz utána az EasyPHP vagy xampp szoftvereknek.

2016. nov. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!