Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Megépítettem az Adobe Myportfo...

Kapuciner84 kérdése:

Megépítettem az Adobe Myportfolio-n a saját oldalamat, vettem saját domaint, majd amikor publikálni akartam az oldalt jelezte, hogy majdnem 13 euro havonta. Szerintetek ez reális?

Figyelt kérdés
Tudtam, hogy fizetős, de gondoltam pár dollár lesz havonta. Van valakinek tapasztalata a myportfolió-val? Az sem tiszta számomra, hogy ezt engedi-e egyáltalán havonta fizetni, mert nem egyértelmű. Tudtok erről is esetleg valamit? Ha ismertek igényes olcsóbb, vagy ingyenes saját honlapkészítőt, amihez privát domaint lehet rendelni, kérlek ajánljatok!
2017. jan. 16. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Nem hiszem, hogy előre titkos lett volna az árképzésük.
2017. jan. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12.69 EUR ki van írva
2017. jan. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Havonta kell fizetned a 12.69-et, fizethetsz egy évre előre 151.49-et, így kapsz egy kis kedvezményt... hogy ez az Adobe milyen nagyvonalú, összesen 79 eurócent a kedvezmény...


De ebben az árban benne vannak a programok licence is, emiatt nem olyan vészes az ár, viszont ha csak a portfóliós weboldal miatt akarod, akkor szerintem felesleges.

2017. jan. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A program-használat engem nem érint, tehát akkor más szerint is felesleges, erre voltam kíváncsi, köszönöm!
2017. jan. 17. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!