Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Wordpress weboldalért kb. mi...

Wordpress weboldalért kb. mi a reális ár?

Figyelt kérdés
Nem olyan speciális a weboldal, hogy egyedi fejlesztés kelljen hozzá, szerintem egy Wordpress megfelelő erre szakember által felépítve. Egy kis vállalkozás számára néhány oldal, egyelőre pár termék (kb 10) és képek, kapcsolatfelvételi lehetőség. A tartalom pedig házon belül módosítható legyen. Külön egyedi grafikát sem tartom szükségesnek, vásárolt vagy ingyenes sablon testreszabása elegendő. Egy ilyen oldalért mi az az intervallum ami nem számít elszállt árnak profin összeállatva?

2017. jan. 18. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Nettó 80 -tól 150 -ig saccolom elsőre.

Plusz egy normális tárhely, mert elég pazarló a WP.

(Mi is kidobjuk a szerverről a WP -ket, képes lefogni a teljes szervert,

főleg ha telenyomják mindenféle SEO meg semmit érő csoda szerekkel..)

2017. jan. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"normális tárhely" -t úgy értem, hogy olyan szolgáltató,

aki igaz magasabb árért, de 8-10 WP oldalnál többet nem üzemeltet a szerverén.

Így másokat se lassítod aránytalanul, és a te oldalad is viszonylag gyors marad.

pl.: [link] Business Csomag.

(Első körben a Start is elég lehetne, de hamar kinőheted, hisz az alap rendszer meg eszi az 1/3 -át.)

2017. jan. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2017. jan. 18. 13:34
 4/5 anonim válasza:
Ezt 20-30-ért már megcsinálják neked, persze csak olyan, aki nem a milliós marketingbüdzséjét akarja rajtad leverni.
2017. febr. 10. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 4.-nek igaza van. 20 ezernél én sem kérnék többet mert az már pofátlanság lenne.
2017. máj. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!