Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Wordpress belépési probléma?

Dezsi82 kérdése:

Wordpress belépési probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni a következő problémával kapcsolatban. Frissen telepített WP van az oldalamon a WP-config.php fájlt saját maga a WP hozta létre, nem írtam bele semmivel így a kódolás sem lehet rossz(szerintem) de a belépésnél mégis ezt a hibaüzenetet kapom: "HIBA: A sütik blokkolva egy nem várt kimenet következtében. Segítséget ez a dokumentáció, vagy a támogatói fórum.nyújthat." sokat keresgéltem és találtam egy oldalt ahol azt tanácsolták, hogy a php-be illesszek be egy sort ami kiírja a hibát, hát megtettem és ezeket dobja ki. :"Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szigetin/public_html/wp-config.php:1) in /home/szigetin/public_html/wp-login.php on line 394" meg ezt:"Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/szigetin/public_html/wp-config.php:1) in /home/szigetin/public_html/wp-login.php on line 407"

De erre nem találom a megoldást. Ha valaki tud valami okosat azt negyon megköszönném.



2017. jan. 27. 11:41
 1/1 Brill Design válasza:

Szia.

Én azt ajánlom hogy te magad írd át a config fájlt. Ezeket keresd meg és írd át sajátra:


// ** MySQL beállítások - Ezeket a szolgálatótól lehet beszerezni ** //

/** Adatbázis neve */

define('DB_NAME', 'adatbázis neve(ha nincsen hoz létre egyet)');


/** MySQL felhasználónév */

define('DB_USER', 'felhasználóneved');

/** MySQL jelszó. */

define('DB_PASSWORD', 'saját jelszó');


Illetve ha az első sorba van a hiba keresd hogy ott van e ez a kód rész <?php

2017. febr. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!