Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy tudom beállítani megfelel...

Hogy tudom beállítani megfelelően, hogy a Google, hogy térképezze fel a honlapom?

Figyelt kérdés

CSináltam egy oldal, minden szuper rajta, de szeretném, hogyha a google-al is rá lehessen keresni. Dobjon ki találatokat.


Az oldalamon létrehoztam egy custom search engine-t, de egyelőre ha valami keresek a honlapomon, akkor nincs találat.


Itt van ez az oldal, de nekem ehhez lassú a felfogásom: [link]


Köszi!



2017. jan. 27. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos amikor én először foglalkoztam a kereső optimalizáltsággal én is többször is elolvastam a dokumentációt, én ezt tudom ajánlani.
2017. jan. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Megpróbálom akkor holnap, ha ki leszek pihenve.


Csak első látásra, bonyolultnak tűnik.

2017. jan. 27. 21:33
 3/10 anonim ***** válasza:

A custom search engine csak azokat tudja megjeleníteni, amit már a google meglátogatott és letárolt. Vagyis ez már a következmény és nem a megoldás.


Webmasters tools kell neked, oda kell regisztrálnod a honlapodat és esetleg a sitemapját.

2017. jan. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]


Erre gondolsz?


Ide már a legelején regisztráltam a honlapot, csak nem igazán akarok bármihez hozzányulni nehogy elrontsam.


A feltérképzésnél elég ha a fő oldalakat adok meg? pl: xxx.com/forum

xxx.com/blog

2017. jan. 28. 21:22
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, ez az.

Google index / Indexelési állapot menüpont mit ír?

Itt látszik, hogy tölti-e az oldalad a google.

Ha nem és már régen (több mint 1 hete) regisztráltad, akkor kell lennie valami indoknak.


Az aloldalakat külön honlapként nem tudod rögzíteni, de a Feltérképezés / Webhelytérképek oldalon ha kiírod egy pl. terkep.txt fájlba a teljes webcímeket soronként és ezt feltöltöd a tárhelyre, akkor ennek a fájlnak a webcímét itt meg tudod adni.

2017. jan. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Itt vannak fontos infok:

[link]

Az alsó részén van az az indexelés, ami ha működne, akkor lenne találat google-be ha valamit keresnek?!


Annyi, hogy elvileg az Adsense-vel is össze van kapcsolva a fiókom:

[link]

Ugye ki van írva hogy 3 nap, de már több mint 1 hónapja ezt írja. Írtam nekik hogy miert, de nem írtak vissza.


Ilyesmit pl és hogy tudnék csinálni?

[link]



Saját oldalamra ezt írja a google jelenleg:

[link]


Koszi az eddigi valaszokat

2017. jan. 29. 00:16
 7/10 anonim ***** válasza:

Az 1. és a 4. képen is a robots.txt-t írja, tehát emiatt nem tárolja el az oldaladat. Lehet ezt utólag módosítottad, mert az 1. kép alapján a tegnapi napon már le tudta tölteni, úgyhogy idő kérdése hogy bekerüljön.


A Google index / Letiltott forrásoknál tudod megnézni, ha valamit a robots.txt nem tölt le, mert le van tiltva.

2017. jan. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az első kép felső részére gondolsz? Az jan 13 és 22 és csak valami látszat. 1-1 indexelés.


Mert tegnap előtt vettem ki karanténból a honlapom(ezután tudja elvileg feltérképezni a google)


Amikor kivettem karanténból, egy pár percig azonnal több látogató is volt rajta. (usa, Ukrajna, stb)

Most hozzáadom az aloldalakat az indexeléshez, meg jó lenne ha működnének rajta az adsense-k, mert leginkább ezért hoztam létre.

Ha valahova jutok, akkor írok ha sikerült valami.

2017. jan. 29. 02:29
 9/10 A kérdező kommentje:

Na csak azt az indexelést kellett beállítani.


Összesen 6 aloldalam van, és be lehet állítani, havi 10et max, hogy az aloldalon belul az összes linket feltérképezze.

Aztán persze külön külön is, egyéb oldalt, ha frissítem az oldalam.


Most bármilyen szórészletre keresek a weblapomon, ott figyel a találatok között.


Most már csak az kell hogy működjön az adsense hirdetés is.

2017. jan. 29. 03:49
 10/10 A kérdező kommentje:

Ezt is megcsináltam amit írtál:


Webhelytérképek


Webhelytérkép: /terkep.txt

Típus: URL-lista

Tartalom

Weboldalak

25

Elküldve

Hiba részletei: Nem található hiba.

2017. jan. 29. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!