Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Rackhost-nál regisztráltam...

Rackhost-nál regisztráltam domaint. Wordpressnél szeretnék tárhelyet/témát csinálni (fizetősen). én-domainem.hu-s emailcímem honnan lesz?

Figyelt kérdés

Tehát "bármi kukac domainnév.hu" emailt szeretnék.


Rackhost azt írja, hogy 7000 forintért vegyek tárhelyet és ahhoz jár. Nekem az sok csak egy emailért. (de ha ez az egyetlen megoldás, üsse kő, csak tudjam mik a lehetőségek)


Wordpressnél valami mappinggal lesz meg a weboldal, de emailt ők nem tudnak intézni.


Vannak még külső, szintén fizetős szolgáltatások, de már kivagyok a sok felhasználási feltételek olvasgatásától.


Valaki világosítson fel kéremszépen, hogyan tudom ezt elintézni?



2017. ápr. 12. 02:06
 1/1 anonim ***** válasza:
56%

Emailcímnek a tárhelyhez semmi közbe, bár lehet a szolgáltatónál egybe van kötve az emailszolgáltatással.


2 dologra van szükség, egy domanire és egy emailszervere. Attól hogy van egy tárhelyed még nem lesz emailcímed. Úgy kell elképzelni hogy külön szerverre van a tárhelyednek és külön szervere van az emailcímnek. Ezt a szolgáltatót felejtsd el. Menj át inkább a rackforest.com -hoz, náluk van olyat amit szeretnél. Business Email Package a neve az ára viszont 1400 ft havonta. Azt látnod kell hogy amit szeretnél annak ára van. Általában vállalkozások szoktak ilyet kérni, nem magánszemélyek. Ha nincs rá pénzed a gmail még mindig jó alternatíva.

2017. ápr. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!