Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudok módosításra...

Hogyan tudok módosításra megnyitni egy sort php-ban?

Figyelt kérdés

A probléma: Van egy táblázatom, amit feltöltök sorokkal. Ha a sorban AKÁRHOVA kattint a felhasználó annak a sornak az ID-jét kéne továbbadni egy másik PHP file-nak hogy ott aztán lehessen módosítani. Az UPDATE maga megy, de nem tudom megadni melyik sor adatait töltse be a form inputjaiba. Erre kérnék egy egyszerű választ.

Előre is köszönöm a segítséget.



2017. máj. 9. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi értelme a kérdésnek.
2017. máj. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyilván azt a sort töltöd be, amire rákattintottak.
2017. máj. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán hogy kezeled a soron a kattintást?

Egyik megoldás, hogy teszel a sorba egy linket, hogy edit.php?id=123

és innen evidens,


Vagy mondjuk teszel a sorba egy hidden form inputot, amibe beleírod az ID-t és javascript kezeli a kattintást és ajax-on meghívja a másik PHP scriptet.

2017. máj. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal!
2017. máj. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#3 javascript melle minek a hidden form input? Hidden form input mellé minek a javascript? :) simán a megívott függvény paraméterlistájába mehet az id, vagy a hidden form input mellé egy látható gomb.
2017. máj. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 Jogos.
2017. máj. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A #3-as válaszoló gondolatmenetén megyek, habár én egy linket teszek a JS-t helyettesítve. Onnantól, hogy rájöttem, hogy lehet linkbe passzolni át változót, máris egyszerűbben átlátom a szitut.

Természetesen mindenkinek köszönöm a válaszát, az #1 pedig azért nem értette, mert kifelejtettem a szövegből, hogy ez egy új ablakban nyílik meg, ugyanis ezt kérték.

Köszönöm újra a válaszokat!

2017. máj. 9. 14:30
 8/9 anonim ***** válasza:
netakademia youtubeon a kávéautomata videó lesz neked a megoldás. Egyébként javascript és ajaxos kérés.
2017. máj. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Legutóbbi hozzászólónak köszönöm a csatorna tippet, rá fogok nézni! :)
2017. máj. 31. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!