Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek jóval nehezebb...

Szerintetek jóval nehezebb megtanulni programozni vagy én vagyok ennyire borús?

Figyelt kérdés

Nos én az utolsó fél évben kezdtem el nekikezdeni a webproghoz. kezdtem a htmlel és cssel, javascripttel jqueryvel. Profi szinten a html és cssen kívül egyik se megy. mármint nem vagyok hozzá hülye de biztos vagyok benne tudnának olyat kérdezni amitől elpirulnék.


ezek után kezdeném tanulni a phpt és mysqlt.

Ez is lesz egy idő...és még nem tanultam photoshopot és más grafikai szerkesztőt, nem tanultam jqueryn kívül más js frameworkot amiből van ezer és egy és kérik is ahogy látom pl állásinterjúknál.


Imádom tanulni de mikor belegondolok hogy hol a vége akkor elsírom magam.

Más is volt már így ezzel?


2017. máj. 12. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Ebben a szakmában a tanulásnak sosincs vége.

Folyamatosan jönnek új technológiák, módszerek, frameworkök, design patternek, nyelvek, platformok.

Ha ez sírásra késztet, akkor ez nem neked való szakma.

2017. máj. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Cseppet se aggódj, nem sok idő, és rájössz, hogy a html és a css sem megy profi szinten. :D
2017. máj. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Photoshopra se lesz igazán szükséged nemhogy más grafikai szerkesztőre, a jquery meg nem framework, hanem lib, nem értem miért nem tudja ennyi ember mi a jquery, vagy bootstrap(na az már framework). Amikor meglátom miket lehet kihozni egy komoly tudásból, vagy mennyi van még előttem némelyeknél izgalmat máshol unalmat érzek(csak ennyi? egy részét már most is értem, sőt...). Tudom, hogy a csajok minden ok nélkül elsírják magukat sokszor, de ahogy modnták előttem, ha az, hogy van még tanulnod egyenesen sírásra késztet a legtöbb szakmára nem ajánlott neked, programozás meg pláne nem
2017. máj. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!