Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tudtok ajánlani, egy jól...

Flamenco kérdése:

Tudtok ajánlani, egy jól bevált gyors, megbízható webtárhely és domain szolgálatót?

Figyelt kérdés

Az Intrex-nél vagyok és borzalmas..

Sokan panaszkodnak, nem biztonságos, lassú

Nem is csoda, hogy a google kereső hátra rangsorolja a weboldalamat



2017. jún. 18. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
amazon
2017. jún. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

forpsi


Péntek este regisztráltam, fizettem be a pénzt (12ezer). Vasárnap 14h-kor jött a mail, hogy üzemel domainnel.


Van magyar chat support. Időnként várakozni kell ~5 percet, míg sorra kerülsz! :)


Én nem panaszkodom. Bár le van tiltva a putenv függvény, így a Laravel-nek a .env fájlát nem tudja feldolgozni. Arra kellet írnom egy "patch"-et, hogy tudja. :)

2017. jún. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Drone007 ***** válasza:

[link]

kiváló support, gyors szerverek.

több domaint is viszek náluk, egyikkel sem volt semmi probléma (sem helyezésben sem elérésben)

2017. jún. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tárhely.EU -nál viszont csak magyar területről lehet elérni és feltölteni, és ez a szűrés se tökéletes, mert ha nem nagy UPC, DiGi, Invitel, Telekom -ról mész, lehet hogy nem ismerik fel hogy magyar vagy...
2017. jún. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 SzépKlára válasza:
Ezit.hu egyértelműen. ők üzemeltetik a cloud.hu-t is, ahol veszettül gyors tárhelyeket tudsz venni. Több webshopunk is náluk van, 24 órás a support, eddig mindig segítettek, teljesen jó.
2017. jún. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2017. jún. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#2-es: két nap alatt élesítették??? Az elég gáz...

Itt ugyanez 2 perc:

[link]

2020. nov. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!