Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mit kérdeznek FRONTEND állásin...

Mit kérdeznek FRONTEND állásinterjún?

Figyelt kérdés
2017. aug. 2. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:

HTML, CSS és JavaScript-et.


Pontosan milyen pozícióba jelentkezel? Junior? Attól is függ, hogy milyen feladataid lesznek. Sitebuild? JS developer? Designer?


Én JavaScriptből szoktam interjúztatni, nem tudom, hogy mások miket szoktak kérdezni, engem legtöbbször az érdekel, hogy ismeri-e valaki kellőképpen magát a nyelvet, illetve az általa használt paradigmákat és patterneket.


Framework-re is ki szoktam térni, de minimálisan, szerintem két hét alatt meg lehet tanulni egy keretrendszer használatát, ha tudod, hogy mi miért történik, és nem csak elfogadod, hogy úgy van, mert "úgy csinálja a dzsékveri".

2017. aug. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pl.: Hogyan helyez középre egy szélesség és magasság tekintetében dinamikus dobozt?
2017. aug. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
junior frontend szertnék lenni
2017. aug. 2. 13:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor amit érdemes ismerni:

- Webpack

- SASS (CSS3)

- JS Framework: Angular, Vue, React

- JS Lib: jQuery (például)

- NodeJS (npm) (<- nem biztos)

2017. aug. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, mi a helyzet kérdező, sikerült elhelyezkedni?
2022. szept. 2. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!