Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » PHPfox-ban meg lehet valahogy...

PHPfox-ban meg lehet valahogy valósítani, hogy az eseményeknél csak azokat lássa a tag ami mondjuk 50 km-es körzetben van?

Figyelt kérdés
A beállításoknál nem nagyon van ilyen lehetőség ezért gondolom bele kell nyúlni valamelyik fájlba de egyikben sem találtam erre utalást. Valaki esetleg foglalkozott ilyesmivel?

2017. szept. 16. 11:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt úgy kérded, mintha olyan sokan használnának ilyet. Mivel te foglalkozol vele, a te feladatod a phpFOX dokumentációjának az átnyálazása. Ha tud ilyet akkor tud. Ha nem, akkor nem. Egyébként biztos hogy tud, mert ilyet már én is írtam, pedig én nem vagyok akkora mayer.
2017. szept. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!