Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ingyenes/olcsó, könnyen...

Ingyenes/olcsó, könnyen kezelhető webfelület webáruházhoz?

Figyelt kérdés

A körülményekkel nem untatnálak titeket, a lényeg, hogy jelenleg a dima.hu-n van egy webolal, ami webáruházként is működne. A saját weblapszerkesztőjével nehéz bánni, sok dolog hiányzik belőle, maga a felület pedig nem teljesen kezdő gimnazistáknak lett kitalálva, mint én vagyok. Szóval, egy könnyen kezelhető és viszonylag olcsó webfelületet keresek, legalább amíg emezt meg nem tanulom használni. Van esetleg ötletetek, tapasztalatotok ilyen téren?


A válaszokat előre is köszönöm!



2017. szept. 21. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Ránéztem, egyáltalán nem bonyolult.

Ennél csak sokkal nehezebbe esetek vannak,

vagy tudásban szerényebbek.

2017. szept. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké, akkor velem van a baj. Mindegy, majd kisilabizáljuk valahogy, köszönöm a választ! :)
2017. szept. 22. 09:12
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Én segíthetek neked, feldobok egy Wordpress-t Woocommerce-vel, és próbáld ki. Ingyenesen, ha érdekel, írj.
2017. okt. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, de idő közben megoldódni látszik a probléma, úgyhogy azon dolgozunk. De azért mégegyszer köszönöm! :)
2017. okt. 14. 08:40
 5/5 anonim ***** válasza:

WP+WC a legrosszabb párosítás...

Ha még forgalma is lenne, vehetné hozzá a szervereket.

2017. okt. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!