Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Csinált már valaki wix.com...

Csinált már valaki wix.com segítségével weboldalt? Segítene pár dologban? Domain név kérdéssel nem boldogulok?

Figyelt kérdés

Elkészítettem az oldalt wix.com-on, de még nincs publikálva.

Most az utolsó lépés az lenne, h aktiválom. Ehhez két lehetőség van ugye, vagy wixes címem lesz vagy veszek saját domain nevet. Utóbbit szeretném, de nem tudom hogyan kell. Wixen is lehet, de nem tudom hogyan lenne egyszerűbb és persze olcsóbb. Úgy tudom, ha magyar címet veszek azt is össze lehet kapcsolni a wixes oldalanmal. Ha magyar címet veszek akkor azért is havi díjat kell fizetni vagy az egyszeri összeg lesz?

Összefoglalva:

Tudok wixen venni domain nevet?

Wixen vegyem egyáltalán vagy magyar oldalon és azzal kapcsoljam össze?

Ennek van havi díja vagy egyszer kell kifizetni?


Bocs ha hülyeséget kérdezek ttotal laikus vagyok!


2017. szept. 27. 22:19
1 2
 1/12 Argloss ***** válasza:

Az ingyenes wix változatban nem lehet saját domained. A legolcsóbb prémium lehetőség havidíja 4,5 euro, ehhez adnak ajándékba domaint, amik ezekre végződhetnek: .com, .net, .gifts, .biz, .info, .org, .co.uk, .tokyo, .co, .com.br, .mx, .me, .guru, .xyz, .email, .expert, .tv, .company, .photography, .club, .tips, .london, .technology, .today, .solutions, .center, .christmas, .holiday, .directory, .ninja, .photos, .land, .agency, .rocks, .pictures, .party, .site, .space, .website, .online, .top, .wiki, .design, .store


Ha .hu domain-t szeretnél, akkor külön regisztrálnod kell valahol. Ebben az esetben a domainnek is van éves díja. (néhány ezer forint)

2017. szept. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen, láttam, hogy fizetős az amikor saját domaint akarok. Csak akkor adnak ajándékba domaint ha egy évre elofizetek, de azt egyelőre nem akartam :-/ de lehet h az lesz...nem tudod véletlenül, h van a wix-nél, ha lejár az egy év (mondjuk ha mégis elofizetek), akkor utána megint fizetnem kell, h legyen domainem egy éves díjat? És az mennyi? És egyébként a tarhelyert is fizetni kell úgy tudom havi díjat, vagy ez h van?
2017. szept. 28. 09:00
 3/12 anonim ***** válasza:
Tök jó, hogy a tumblr-es kérdéseket már sikerült a weblapkészítésből kigyomlálni, most a wix-esekre kéne egy végső megoldás. Valaki ötlet esetleg?
2017. szept. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem értem miről beszélsz, a wix egy weblap készítő program, akkor miért nem ide tartozik?
2017. szept. 28. 11:32
 5/12 Argloss ***** válasza:

Sokan nem tartják weblapkészítésnek azt, ha nem a saját kódod van az oldal mögött, valószínűleg ezért mondhatta.


Ha letelt az ajándék egy év, akkor a wix prémiumon felül a domaint is fizetned kell: (jobban jársz, ha veszel magyar domaint)

[link]

2017. szept. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Értem, hat nem lehet mindenki informatikus.

Sztm elég hasznos kis program ez egyébként.

Köszönöm a segítséget!

2017. szept. 28. 22:22
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
Építész sem lehet mindenki, nem is tervez mindenki házat, ahogy nem műt mindenki szívet, nem képzeli magát mindenki énekesnek... Ja de... És róluk szól a legrosszabb meghallgatások válogatásvideó. :)
2017. szept. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Na igen, de egy weblappal senkinek nem ártok és ha nincs pénzem megfizetni egy informatikust akkor megcsinálom magam.

Apropó, édesapám maga építette a házát pedig nem építész ;)

Ha zavarnak az ilyen kérdések, gorgess tovább. Kívánom h ez legyen a legnagyobb problémád az életben!

2017. szept. 29. 08:44
 9/12 Argloss ***** válasza:

22:35 70%: Egy sátor felállításához nem kell mérnök, ahogy egy horzsolás kezeléséhez sem kell feltétlenül a kórházba vonulni. Ráadásul a kenyérpirító bedugásához se hívjuk ki a villanyszerelőt. Az a helyzet, hogy egy saját célra készülő honlap esetén fölösleges fejlesztőt meg grafikust felfogadni.

A rajz, a festmények, egy dal akkor is az marad, ha képzetlen ember csinálja. Van akinek jól megy, van akinek nem. Az elkészült oldal alapján a látogatók majd eldöntik, hogy ez melyik eset.

2017. szept. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9 ebben egyetértünk.


És hány kérdés szól itt arról hogy hogyan lehet sátrat állítani, horzsolást ellátni, vagy kenyérpirítót áram alá helyezni? Egy sem. Az a helyzet, hogy habár tök jó hogy milyen könnyű wixel honlapot készíteni, de egyeseknek még ehhez is segítség kell, amivel minket fárasztanak, az értelmesebb kérdések meg háttérbe szorulhatnak emiatt. Az a bajom, hogy habár már javult a helyzet, de még mindig elég sok olyan kérdés van, amit nem érdemes megválaszolni, mert


1. A kérdező nem érti a választ

2. A kérdező nem akarja elfogadni a választ.

3. Már számtalanszor megválaszoltuk.

2017. okt. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!