Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Van már egy adott domain...

Van már egy adott domain nevem? Hova tudok tárhelyet regisztrálni? Most a hostingernél vagyok, de hányinger, az ininet meg nem enged vásárolni csak ha veszek mellé .hu domaint.

Figyelt kérdés
2017. nov. 7. 19:53
 1/8 A kérdező kommentje:
a domain nevem .es-re végződik.
2017. nov. 7. 19:53
 2/8 A kérdező kommentje:

hostingerre is egy hülye haverom beszélt rá, hogy ingyenes, feltettem rá egy oldalt és persze pár órán belül leállt cpu túlterhelés miatt.

Úgyhogy elő kellett fizetnem.

Aztán folyamatosan egyre csak nőnek az áraik, havi 3-4000 ami rablás, szóval most áttenném máshova. az ininet szimpatikus csak az a .hu domain :/

2017. nov. 7. 20:11
 3/8 anonim ***** válasza:

wordpress?


Én 300-at fizetek vps-ért havonta.

2017. nov. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
php
2017. nov. 7. 23:18
 5/8 anonim ***** válasza:
A wordpress is php, de gondolom ez nemet jelent. :)
2017. nov. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha magyar nyelvű a látogatóközönség, akkor a tarhely.com-nál vannak jó csomagok. Évek óta használom, soha semmilyen problémám nem volt vele.
2017. nov. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 miért érdekes hogy milyen nyelvű a látogatóközösség? Külföldről nehezebben elérhetőek?
2017. nov. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen. Bár sok esetben csekély a sebességbeli különbség, olykor viszont eléggé észrevehető, hogy az oldal Európából, vagy a tengerentúlról kerül kiszolgálásra.

Persze, egy magyar tárhely is simán lehet lassabb, mint mondjuk egy holland, de én általában tartani szoktam magam ehhez az alapelvhez.

2017. nov. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!