Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ezt hogy oldanátok meg?

Ezt hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés

Készítettem otthon egy Webszervert amire FTP-n keresztül szerkeszthetem a weboldalam.

Mivel úgy néz ki hogy csak 2 hét mulva tudok hazamenni, viszont csak kíváncsiságból el szeretnék indítani egy Bitcoin minert. Tehát egy olyan PHP fájl kellene ami megnyit egy "Miner.bat" fájlt DE abban a mappában ahol a PHP is van. (Mert nemtudom az elérési utat)

Hogy lehetne ezt megoldani?



2017. dec. 3. 02:28
 1/10 anonim ***** válasza:
2017. dec. 3. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, ezt megtaláltam, azt szeretném hogy abból a könyvtárból indítsa a fájlt amiben a PHP fájl is van (Mert oda van az FTP beállítva)
2017. dec. 3. 12:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ha nem tudod hogy otthon milyen mappaid vannak nem tudok segiteni...
2017. dec. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
-_- fejből annyit tudok hogy C:\Rendszer\Webserver\.. és innen még hiányzik legalább 3 mappa
2017. dec. 3. 13:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Csinálhatsz egy rekurzív scriptet, ami megkeresi az adott fájlt tartalmazó mappát, majd ha megvan a mappa, tud is vele dolgozni.
2017. dec. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Drone007 ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe a __DIR__ konstanst.

[link]

2017. dec. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm azért nem írom ki hogy hogy oldottam meg mert sok 10 éves elkezdi futtatni az ATW UW vagy hasonló szervereken :/
2017. dec. 4. 16:32
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 LOL mekkora titokról maradunk le. Biztos nobel díj várományos algoritmus :D
2017. dec. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem, pont ezért nem írtam ki.
2017. dec. 4. 20:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kiírhatod, hiszen ha az általad említett ingyenes szolgáltatóknak helyes az Apache beállításai, akkor helyből letiltja a te környezeteden kívüli mappák elérését.
2017. dec. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!