Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Meghívásos regisztráció?

Meghívásos regisztráció?

Figyelt kérdés
Adott egy oldal, az oldal tartalma megvan, regisztráció is és a login is megy, minden megvan, viszont azt szeretném hogy csak meghívóval lehessen regisztrálni az oldalra, hogy lehet megcsinálni?

2017. dec. 27. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A meghívó generáltat a szerverrel egy egyedi (nem kitalálható) azonosítót, ezzel tud a meghívott regisztrálni.
2017. dec. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt leírja a fő lépéseket és hogy mi a logikája:

[link]

2017. dec. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha te írtad a rendszert, akkor nem is kell feltenned ezt a kérdést. Egyéb esetben úgysem fogod tudni megvalósítani.
2017. dec. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
egy elég egyszerű oldalról beszélünk... semmi extra, egyszerű belépés, és regisztráció, az oldalon csak egy chat van és ennyi, ehez akarom a meghívásos cuccok, én írtam... az egészben a meghívásos cucc a legnehezebb.
2017. dec. 29. 00:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, ide akartam, szoval:


Miert, ebben mi a nehez? Kell a meghivo link, egyedi azonositoval, es a regisztracio oldalon ha az nem "elo", azaz nem letezo, vagy mar felhasznalt, akkot atdobod a belepeshez.


Generalasnal pedig elmented az azonositot, es kikuldod a linket.

2017. dec. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!