Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tudnátok ezekről a programozó,...

Tudnátok ezekről a programozó, webdesigner iskolákról véleményt mondani? (codeberryschool, webdesigntanfolyam)

Figyelt kérdés

Bár egy ideje foglalkozok nagyon alapszinten programozással, de most komolyabban bele akarok fogni. Ezt a két havidíjas online iskolát találtam. Aki ismeri őket, esetleg tudna mondani véleményt róluk? Megéri elkezdeni? Fognak új és hasznos dolgokat tanítani, vagy inkább csak a pénzlehúzás megy náluk?


A iskolák weboldalai:

[link]

[link]


Előre is köszönöm a válaszokat.



2018. febr. 9. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
22%

"vagy inkább csak a pénzlehúzás megy náluk?"

Gondold végig: "Aki tudja, csinálja. Aki nem tudja, az tanítja."

2018. febr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A pluralsight a lehető legjobb ilyen havi előfizetéses tanító oldal. Az tényleg jó ... Annyira, hogy pár cég ezen az oldalon fejleszti tovább a programozóit. (komolyan, Magyarországon is)


A két oldal amit belinkeltél meg amatőr próbálkozások.


A 2. oldalt nem ismerem. A codeberryt meg mindenki szídja, mert ingyenes oktató anyagokkal tanít.


Szóval igen... ezen pénzlehúzások.

2018. febr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hali,


Nekem van tapasztalatom a CodeBerryről, náluk kezdtem el a 0ról. Teljesen érthetően bemutatják a dolgokat, úgy, hogy a hétköznapi ember is megértse. Vannak mentorok akiktől kérdezhetsz ha valami nem világos. Egyébként meg havidíj ellenére tudsz pontokat gyújteni, vannak bónuszok amikkel olcsóbb, vagy kaphatsz ingyen hónapot is.


Nem rég kezdtem, de csak ajánlani tudom. Egyébként meg ha nem jön be akkor nem ugrott 100ezred egy olyan tanfolyamra, ami nem a te világod.


wilkes

2018. okt. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Arra jók hogy megismerkedj a programozással. De az IT szakmát nem hiába tanítják főiskolán és egyetemen és nem hiába várnak el kicsit is komolyabb cégek több év tapasztalatot.
2018. okt. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!