Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan érdemes elkezdeni?

Hogyan érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés
Nagyon foglalkoztat a weblap készítés, szedtem le ezt azt iránymutatóul, de tartok tőle már kicsit eljárt felette az idő, stb. Tudom, ez kicsit úgy hangzik hogy 'Vágási Feri belevág az internetbe'...Szóval az lenne a kérdés hogy mit lenne érdemes leszedni, elolvasni, elsajátítani, stb?
2010. jún. 14. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az interneten számtalan honlap van, amely evvel a témával foglalkozik.

Én azt javaslom (én is így kezdtem), tanuld meg a HTML-t, és próbálgasd, akár a saját gépen is.

[link]


De akár videón is nézheted, akkor talán könnyebb követni, ebből is találsz sokat.

2010. jún. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Először jó lenne olvasgatnál dokumentációkat a HTML írásról, aztán az alapokat össze lehet kattintgatni, dreamweaver-ben, utána nekiesni tanulgatni a PHP-t, amihez előbb-utóbb MYSQL tudás is fog kelleni... Google a barátod.
2010. jún. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

...Ha már megy, akkor pedig regisztrálj valamilyen ingyenes webtárhelyre, és készíthetsz egyszerűbb honlapokat

[link]


Később akár belefoghatsz más internetes programozási nyelvekbe (PHP, CSS, JS), hogy az oldaladat jobbá tedd.

2010. jún. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Itt figyel egy 'PHP 24 óra alatt', DreamWeaverben egy nagyon alap tutorialt végigcsináltam már...De akkor érdemesebb lenne a HTML-t boncolgatni elsőkörben?

2010. jún. 14. 12:16
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Egy nagyon webprogramozás jegyzet van rajta, ami elég új, vagy legalábbis folyamatosan frissíti. Én ezt ajánlom neked, egészen az alapoktól kezdi a tanítást.

2010. jún. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én tudok kicsit php nyelven közepesen PHP-nyelven pedig csak 11 éves vagyok.Én írtam már egy gyengébb weblapmotort is.De sajna gyenge még de fejlesztem :)

Belinkeltem egy másik kérdésbe (ahol azt kérdezték kinek milyen a honlapja)

és +5-ről lement a Statisztika -6 ra :(

De már fejlesztettem hogy óránként egyszer lehessen szavazni :D

PHP és HTML ezek kellenek hozzá leginkább

2010. jún. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat az előző vagyok.Az 1. php-t HTML nek akartam írni csak félrekalandoztak a gondolataim...
2010. jún. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!