Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mennyibe kerülne egy saját...

Mennyibe kerülne egy saját Torrent oldal fenntartása és üzemeltetése?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 11:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
:D
2010. jún. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Jókor jut eszedbe.

[link]

2010. jún. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

nem most akarok azonnal csak egy érdeklődés volt és nem fognak örökké razziázni meg ha külföldön van a szerver akkor úgy is tehetetlenek a sünök de mind egy .

Szóval kérhetnék egy normális választ .

2010. jún. 22. 13:38
 4/13 Diablo3 ***** válasza:
89%
Szerintem nem itt kéne kérdezned, hanem egy normálisabb torrentoldalon esetleg a stafftól, csak normálisan. Szerintem egyébként itt a költség az "csak" a szerverbérlés. Utána már nem lehet forintosítani a beleölt munkát se a te részedről, sem a többi ember részéről, akik csinálják az oldalt. Mellesleg az unio óta a külföld már nem külföld...
2010. jún. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2010. jún. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2 év a sitten (:
2010. jún. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

selég költséges , évi súlyos kilókra rúghat ez az összeg akár


ha minőségi oldalt akarsz , az a design megrendelésével , domannel egyeütt lehet 320000 ft évente

2010. jún. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Egyáltalán nem költséges ez hülyeség!


Egy domain mondjuk .hu-s 3000ft körül van két évre, egy tárhely egy évre ami torrenthez bőven elég körülbelül 5-6000ft-ért már van!


A design-t minek megrendelni? Saját magának is összedobhat egyet vagy egy grafikus megcsinálja mittudom körülbelül 30-ért, és az örök, de egy torrent oldalnak nem szépnek kell lennie hanem tartalmasnak! Egyedül akkor lehetne költséges ha rendelné egy programozótól hogy írjon neki egy külön személyreszabott torrentoldalt!


Én pl. egy grafikát torrentoldalhoz megcsinálok neked 15ért sázmla nélkül, apróbb programozásokat megcsinálnék olcsón és a többi...

2010. jún. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A domainoknál, nem engedik, a korlátlan feltöltést. Mind 1000 gigánál korlátozva van. Szóval, ha jót akarsz csinálni, akk én úgy csináltam, h vettem óriás merevlemezt, 8000000 gigásat. Ebből csináltam torrentoldalt. Az oldalt htmlbe és phpba megcsináltam és a dolgok mind legálisak. Az oldal am nagyon egyszerű:

Fekete háttér, fehér betű. Amikor megnyitod, csak egy kereső van ott. Megkeresed azt ami kell, és kész.

2010. jún. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Hát nem költséges ha többen fizetitek nekem van egy és két tulajtársammal fizetem viszont egy torrent oldalhoz kell egy seed szerver is mert valamiről elkel kezdeni torrenteket feltölteni úgy viszont kicsit többe kerül
2010. jún. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!